Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Kochova 1185, Chomutov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím již 28 let a nikdy bych neměnila. Je velmi lidský a cítí s pacientem. Doufám, že neodejde brzy do důchodu. byla bych hodně nešťastná. Mám pocit, že jsme jako jedna rodina a to včetně velmi laskavé sestřičky. Táňa H.

D
Ověřený profil

Nejhorší zubař co znám, při zákroku mi v zubu zlomil vrták, ani si toho nevšiml. Nechápal, proč mám pak hrozné bolesti, neposlal mě ani na rtg. Jinému zubaři už se zub nepodařilo zachránit, zalomený vrták nešel vyndat. Pan doktor desítky let léčí stejně, nevzdělává se, nepoužívá nové metody, už by měl konečně odejít do důchodu.

P

pán doktor Ráda je dobrej zubař jsem snim velmi spokojená. Chápe s lidma a vi jak člověka uklidnit.Sem rádá že mohu takovému panu zubaři chodit. :-)


V

Dr.RADAje nas da se rict rodinny zubar a vsichni se radi smejeme a ukazujeme zuby, takze to znamena ,ze jsme s jeho praci spokojeni.Ale to hlavni ...je to dobry psycholog s dlouhodobou praxi a vi ,ze se lidi u zubare boji, u nej se to ale nestava ,protoze na nas mluvi a tim i uklidni.Je to proste zubar ktery UMI a proto si ho vazime Dekujeme


O

Trhá zuby moudrosti jak divoch:o))) Je supr má sílu asi jí sýr:o))) žádný zdržovačky a dlouhé dloubání a hodinové lomcování,jak znám z hororů od kamarádek.Tenhle je chlap a má sílu.Tím to je.Dobrý uklidňující řeči.....aaaaa ještě mi zbývají dva moudráky:o))))


Došlo k chybě, zkuste to znovu