Skvělý přístup od lékaře i sestřičky, po odborné stránce také bez výhrad.Našli jsme je s partnerem na doporučení a po 2 roky spokojeni oba.

Na sadech 173, Slaný
Praktický lékař dospělých (mapa)

Š

Jsem u pana doktora již 2 roky a tak zde podám nezaujaté a objektivní ohodnocení. Ordinace sama je v pořádku ale čekárna je příliš malá a vyšetřovací "předpokoj", oddělený jen plentou neposkytuje dostatek soukromí. Sestra je nekonfliktní, vstřícná, ale příliš často jí navštěvuje její matka, která zjevně neví co s volným časem, a která příležitostně vydává pacientům pokyny, jako: "můžete jít dál", což by mělo spadat výhradně do kompetence legálně zaměstnaného personálu. Divím se, že to pan doktor toleruje. Doktor Polášek sám je ohromný diplomat, positivně laděný, který vždy vyšel vstříc. Ale diagnostika mu u mě nevyšla a po 10 měsíců nepřišel se správnou diagnozou. Správnou diagnozu jsem nakonec musel určit sám dohledáním na internetu. Správnost diagnozy následně potvrdila doktor specialistka. Za mylnou diagnozu uděluji nejhorší ohodnocení, ža "žádnou" o stupeň lepší.... Takže, přátelé pacienti, doktorům můžete důvěřovat, ale musíte je prověřovat, nikdo není na 100% dokonalý. Správná diagnoza je totiž pro léčbu nepostradatelná.

Velice příjemná sestřička a velice hodný lékař,jsou oba sehraný tým a vstřícní k pacientům.Mohu jen a jen chválit.........

Velice schopný lékař a naprosto pohodová sestřička. Už mnohokrát pomohli - mohu jen poděkovat.

Velice hezký přístup sestřičky, milá a ochotná. Pan doktor je hodný, příjemný, udělá si na pacienta čas, poradí, chodíme k němu celá naše rodina a jsme všichni velice spokojení. Tak hezký přístup jako je v této ordinaci na vás dýchne pohodou.

jsem spokojený,doktor má na pacienta čas,velmi profesionální ale i lidský přístup .Nesetkáte se zde s arogancí nebo náznakem že nesmíte mít svůj názor tak jak to v nemalé míře bývá.Myslím,že doktor a sestra jsou výborný tým, Příjemné prostředí .
Nezbývá než jim oběma poděkovat BP

svědomitý lékař s velmi klidným a milým přístupem k pacientům

výborný doktor...:)

Prostorná a čistá ordinace, moc hodná sestřička, která svojí prací žije a pan doktor je pohodář, který umí pomoci a poradit.

Slušnej doktor

Š