Chirurgická a cévní ambulance
Karla Čapka 13, Šlapanice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická a cévní ambulance Jiný

Hrůza, naprosto nemístné poznámky již na několik lidí z mého okolí. Urážky a vyhození z ordinace bez poskytnutí péče. Kladná hodnocení na tohoto lékaře nechápu. Takoví lidé nemají na místě zdravotníků co dělat. Není v pořádku se chovat takhle k lidem, kteří potřebují pomoc.

Umístění: Chirurgická a cévní ambulance Jiný

Po nějaké době jsem se setkala s doktorem, který se vám maximálně a s ochotou věnuje. Svým humorem napětí odlehčuje a je ochoten podat podrobné informace o lékařském nálezu.

Skvělý lékař, jeho svérázný humor může někoho uvádět do rozpaků, ale milá sestřička to jistí. Rozhodně doporučuji.

Naprostá spokojenost, pan docent je opravdu špička,vynikající tým s paní sestřičkou,byla jsem naprosto spokojená,vždy s humorem a úsměvem,takový přístup se jen tak nevidí,od vyšetření až po precizní provedení zákroku-vše proběhlo nad moje očekávání,mohu jedině DOPORUČIT! Buchtová

Pan doktor Podlaha je naprosto v pohodě, jeho humor a zlaté ručičky jsou výhrou :) a sestřička-naprosto luxusní dáma...jdu tam zase :))) Dvořáková

Pan docent Podlaha je podle mého názoru vynikající odborník s velikou praxí. Byl jsem u něj vícekrát a odešel jsem vždy výborně ošetřen a to nejenom na těle, ale i na duši - díky jeho typickému humoru. K tomu samozřejmě také přispívá i jeho sestřička - pečlivá, citlivá a vždy usměvavá! Takový vynikající tým zdravotníků se jen tak někde nevidí.

Kvalitní diagnostik i operatér, dotáhne vše.

Vynikající lékař a specialista vždy pomohl a když se nejednalo o chirurgický problém tak doporučil co dál. Velice si ho vážím jako člověka i jako lékaře.
Jeho humor beru s nadhledem kéž by takových odborníků bylo víc. Sestřička je vynikající.

Pan docent má svérázný humor, který nemusí každému sednout, ale všechny zákroky byly velmi precizní a bez komplikací.

Pomůže, poradí, doporučí, předepíše...V ordinacích často napjatou nervózní atmosféru tady pan docent svým humorem a lidským přístupem uvolní.A k tomu ještě příjemná sestřička - co víc si přát!Stačí když budete pana doktora oslovovat "pane docente"...