Jiří Podlaha, chirurg Šlapanice

Doc. MUDr. Jiří Podlaha

Chirurg

Karla Čapka 13, Šlapanice
Chirurgická a cévní ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Skvělý lékař, jeho svérázný humor může někoho uvádět do rozpaků, ale milá sestřička to jistí. Rozhodně doporučuji.

Naprostá spokojenost, pan docent je opravdu špička,vynikající tým s paní sestřičkou,byla jsem naprosto spokojená,vždy s humorem a úsměvem,takový přístup se jen tak nevidí,od vyšetření až po precizní provedení zákroku-vše proběhlo nad moje očekávání,mohu jedině DOPORUČIT! Buchtová

Pan doktor Podlaha je naprosto v pohodě, jeho humor a zlaté ručičky jsou výhrou :) a sestřička-naprosto luxusní dáma...jdu tam zase :))) Dvořáková

Pan docent Podlaha je podle mého názoru vynikající odborník s velikou praxí. Byl jsem u něj vícekrát a odešel jsem vždy výborně ošetřen a to nejenom na těle, ale i na duši - díky jeho typickému humoru. K tomu samozřejmě také přispívá i jeho sestřička - pečlivá, citlivá a vždy usměvavá! Takový vynikající tým zdravotníků se jen tak někde nevidí.

Kvalitní diagnostik i operatér, dotáhne vše.

Vynikající lékař a specialista vždy pomohl a když se nejednalo o chirurgický problém tak doporučil co dál. Velice si ho vážím jako člověka i jako lékaře.
Jeho humor beru s nadhledem kéž by takových odborníků bylo víc. Sestřička je vynikající.

Pan docent má svérázný humor, který nemusí každému sednout, ale všechny zákroky byly velmi precizní a bez komplikací.

Pomůže, poradí, doporučí, předepíše...V ordinacích často napjatou nervózní atmosféru tady pan docent svým humorem a lidským přístupem uvolní.A k tomu ještě příjemná sestřička - co víc si přát!Stačí když budete pana doktora oslovovat "pane docente"...

pana docenta nedoporučuji s více důvodů a lidské taky.
A jěště otázka pro paní Katku: když nesouhlasím s vašim názorem tak mám tedy nízké IQ?... asi ano. Pak prosím můžete mi napsat jak vysoké máte IQ abych věděla pod co jsem klesla? děkuji

Pan docent je skvělý operatér a specialista. V jeho ordinaci vládne klid a pohoda, vždy vás vítají s úsměvem na tváři. Pokud někdo nerozumí jeho humoru, zřejmě by se měl zamyslet nad svým IQ.