MUDr. Jiří Pexa

Zubař Více

Světlá nad Sázavou 1 adresa

Zubní lékař
Zámecká 550, Světlá nad Sázavou

ma lidsky pristup k pacientum ,vzdy doporuci nejlepsi reseni osetreni a velmi dobre ceny

Pan doktor Pexa je velmi dobrý zubař.Chodím k němu už asi 25 roků a mohu s klidným srdcem přiznat,že mne zuby skutečně za tu dobu nebolely.Dělám jen to jediné,co může pacient udělat.Poslouchám ho a důvěřuji mu.Je to čestný člověk a vím,že je i lidský.Ti kdo ho odsuzují,by se měli prvně podívat sami na sebe,většinou vidí v jeho oku třísku a ve vlastním nevidí bytelný trám.

Mohu doporučit. Chybu občas udělá každý.

Pan zubař Pexa je většinou pod vlivem a všichni to už celá léta ví,ale bohužel to nikdo neřeší a doposud neřešil.Jak je to vůbec možné a lidi se diví a dělají jak je všechno v pohodě,jenom kvůli tomu,že se u pana Pexi platí méně než u jiných zubařů.Ale za jakou cenu.A dneska se to opět potvrdilo a vysílala to i tv Nova.

Podle většiny lidí, i mne dobrý zubař, svérázný ano, ale rozhodně bezproblémový.

Možná by se lidi, kteří ani neumí psát, měli zamyslet nad sebou, nebo nemuseli kritizovat, většinou takto reagují lidé, kteří jiným závidí úspěchy v pracovním nebo osobním životě.

Doktor Pexa je velmi dobrý odborník a také sestra je příjemná. Nevnucují pacientům nejdražší materiály na ošeření zubů, jako praktikují jiní stomatologové.

I když je doktor Pexa svérázný, na jeho práci si nemohu stěžovat. Všechno co mám v puse mám od něho a slouží mi perfektně. Jen tak dál, Jiří...