Adresa

Srbova 216/II, Rokycany
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

V
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost. Vzpomínám si , že jsem se vždycky u pana doktora cítil velice dobře. Škoda že tady v Plzni není někdo takový. Dávám 100%


P

perfektní, mohu doporučit! všeobecně nechodím k doktorům - jen opravdu v krizi. Jsem OSVČ a nemohu si dovolit sedět v přeplněné čekárně půl dne. Tady to opravdu funguje: objednání na přesný čas. Příjemná a vstřícná zdravotní sestřička = polovina úspěšné ordinace :-)


P
Ověřeny pacient

Pana doktora Petříčka mohu doporučit. Nejlepší praktik za můj život. Jako lékař pečlivý, jako člověk příjemný. Má pochopení i pro pacienty, kteří upřednostňují přírodní způsob léčby před užíváním léků. Důvěřuji mu a neměnila bych! (a to jsem rozmazlenej bývalej pražskej pacoš) :)


Velmi kvalitní lékař, nejlepší praktický lékař, u kterého jsem dosud byla.


Asi nejlešpí lékař v okolí. Vše s Vámi projedná, je milý, sympatický, vstřícný. Nedá ihned antibiotika jako ostatní, zvžuje různé možnosti léčby, kombinuje,zapojuje Vás do hry o vítězství nad vlastním zdravotním stavem. SUPER


Velmi dobrý doktor.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již několik let a mohu jen doporučit. Předepisování léků zvažuje (není to hned o antibiotikách, pokud to jde) a dá i tzv. babské rady.

Sestřička je velmi příjemná a usměvavá.

Někdy mě trochu vadily davy v čekárně, ale nečekanou potřebu neschopenky do práce si holt „musíte odsedět“. A zas tak často ji nepotřebuji.


Dle meho kvalitni prakticky lekar, vzdy jsem se s nim domluvil a vysvetlil mi proc, co a jak. Sestricka je velmi pozitivni clovek, parada. Parkrat na me vyjel, ale mel pravdu, lezl jsem tam s kravinama :-).


P

Velmi pečlivý, milý a navíc fešák.


B
Ověřeny pacient

Vyborny lekar, lidsky pristup, lide ho zajimaji, fantasticka sestricka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti