MUDr. Jiří Neuwirth

Praktický lékař Více

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Dolní 497, Frenštát pod Radhoštěm

Umístění: Praktický lékař pro dospělé preventivní prohlídka

Super ordinace,super lékař:)Chodím k panu doktorovi celý život a vždy mi pomohl vyřešit zdravotní problém,jsem spokojena i s jeho lidským přístupem.

Musím se bohužel na tomto místě omezit jen na stručnou charakteristiku:
Neprofesionální, arogantní k určité kategorii pacientů (k jiné naopak velmi příjemný a "lidský"),nedokáže jednoduché úkony, často uvádí nepravdivé informace, které poškozují pacienta, atd.,atd....
Vřele NEDOPORUČUJI u tohoto "lékaře" setrvat!

Přes dvacet let navštěvuji tohoto lékaře s běžnými problémy, ale občas i s komplikovanějšími. Jsem s panem doktorem spokojená. Sestřičky jsou také příjemné a vstřícné. Doporučuji.

Profesionálni a zároveň i lidský přístup k pacientům,příjemná ordinace i sestry, ochota spolupracovat s pacientem
na odborných vyšetřeních a následné léčbě.

Dobrá ordinace,bez zbytečného čekání,sestry i lékař vysoce profesionální,k pacientům příjemný. Jsem spokojen!

pan doktor je opravdu skvělý jak v přístupu, tak v diagnostice, nemohla jsem si na nic stěžovat. Tímto se mu omlouvám, že jsem od něho odešla, ale vadí mi lékaři jako muži, takže jsem přešla k lékařce. Ale nedám na něho dopustit, chodila jsem k němu 6 let.

Zatím nejlepší z praktických lékařů co znám. Velmi příjemný personál i prostředí...

Také pana doktora doporučuji, hlavně pro lidský přístup. Sestřičky také velice ochotné a hodné !!! Takto má ordinace vypadat !

Lidský přístup, pro pacienta udělá i víc než musí. V ordinaci jsou příjemné sestry.

je perfektní!!!!