Jiří Lenfeld, zubař Konice

MUDr. Jiří Lenfeld

Zubař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vápenice 416, Konice
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Perfektní, stojí i za dojíždění z Brna.
Pěkné prostředí, profi výsledky, přátelský přístup. Chválím


J
Ověřeny pacient

Velká pochvala, poděkování a doporučení. Ochota, profesionalita, šikovnost,.


Na Moravu jsem se přistěhovala a hledala stomatologa. Až jsem našla dr. Leinfelda mladšího a jsem maximálně spokojená. Lidský přístup, ochota, profesionalita, šikovnost no prostě vše nej. Děkuji celé rodině i sestřičkám za super přístup k pacientovi. Vždy ochotní, příjemní, nechodím k zubaři,ale za přáteli.


Veliké poděkování za lidský přístup a profesionalitu s jakou se můj dědeček (92roků) dnes setkal v této zubní ordinaci. Není pacientem pana doktora Lenfelda, ale po několikadenní bolesti, kdy se mu nepodařilo spojit se s jeho ošetřující paní zubařkou v Prostějově, zavolal do ordinace v Konici a sám byl překvapen už po telefonu, že může HNED přijet - to je dnes pátek a bylo před polednem!!! S takovým milým přístupem se za svůj poměrně dlouhý život dosud v zubní ordinaci nesetkal a už konečně ví, kam se v případě potíží beze strachu obrátit. Všem touto cestou doporučujeme! Za dědečka jeho vnučka Žaneta.


T

OPRAVDU TEN NEJLEPŠÍ ZUBAŘ PRO MÉ DĚTI PAN DOKTOR TOMÁŠ, NEJMLADŠÍ ZUBAŘ RODINNÉHO TÝMU.ALE I PANÍ DOKTORKU ZNÁM NA VLASTNÍ ZUBY....A PARÁDA, PŘÍSTUP, ZKUŠENOSTI, LIDSKOST...A SESTŘIČKY TAKY SUPER...


B

Všichni Lenfeldovic stomatologický klan, pan doktor Lenfeld, paní doktorka Lenfeldová a zejména pan doktor Lenfed ml. jsou skvělí, velmi milí a vždy vyjdou vstříc co se termínu týče, vždy dají 'první pomoc' když je nejhůř a i si člověk pěkně popovídá,sestřičky taky super.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti