Jiří Laciga, psycholog Zlín

PhDr. Jiří Laciga

Psycholog Více

1 názor

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Ševcovská 2678, Zlín
Psychologická poradna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Názory

0.5

1 názor

Absolutně neprofesionální přístup. Objednala jsem se na schůzku, kdy jsem už do telefonu jasně sdělila, že jsem na Zlínsku nová a že zde hledám psychologa, ke kterému budu docházet pravidelně každý týden. Termín jsem dostala asi až za za 7 týdnů. Dobrá. Po 7 týdnech jsem došla na schůzku, doktor ihned začal s úřadováním (vyžádal si jméno, bydliště, rodné číslo) to celé zabralo asi 15 minut. Potom jsem teda řekla, že bych chtěla chodit každý týden, načež mi doktor řekl, že na pravidelné schůzky teď nemá čas. Že prý až od září. To jsem se sbalila a odešla. Nejen, že mi to zvedlo tlak, ale kdyby mi doktor už do telefonu na začátku řekl, že má čas od září, tak se k němu vůbec neobjednávám a najdu si jinou ordinaci, kde by mi dokázali pomoci a kam bych mohla chodit pravidelně. Zbytečně jsem kvůli němu čekala 2 měsíce pro nic.