Nemocnice s poliklinikou Chomutov
Kochova 1185, Kadaň

Příjemný, vstřícný, profesionál na pravém místě.

Pan primář je ten nejlepší doktor, s jakým jsem se kdy setkala! Je to odborník na pravém místě a velký profesionál! Kéž by všichni doktoři v nemocnicích byli jako on! Přejeme mu hodně štěstí!

Pan primář je hodný člověk, i když to možná nedává najevo. Osobně s ním mám dobrou zkušenost s 9-ti denním miminkem.Staral se, ptal se, já se ptala.. a vše mi vysvětlil,doporučil.. i když se při tom tvářil jak bubák (vše ale v dobrém slova smyslu)

Se svým dvouletým synkem jsme během čtyř hodin, nenašli jediného lékaře, který by se nám pár minut věnoval. I když šlo - jak se později ukázalo - o naprostou prkotinu, nikomu nestálo za to nás vyšetřit. Slyšeli jsme pouze TO MUSÍTE TAM A TAM čí TO MUSÍ VIDĚT TEN ČI ONEN, MY S TIM NIC NENADĚLÁME, v lepším případě NESPADÁTE POD NÁŠ OBVOD. Nespadali jsme pod ničí obvod, přijeli jsme z hor a chtěli jsme JEN ošetřit od jakéhokoliv lékaře. Se zoufalstvím a silami v koncích jsme narazili na pana primáře, který nás vlídně přijal, prohlédl a během několika vteřin sdělil, že se jedná o banalitu a že je vše v pořádku. Má radost neměla konce, bohužel už nezbyla síla na to, abych ji projevila. Přesto panu primáři moc děkuji. Čím vzdělanější člověk, tím lepší přístup.