Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

K panu doktorovy chodí celá moje rodina a muž říct že máme stejnou zkušenost. Pan doktor je super, pomůže a je velmi ochotný, jediné co mi vadí je nemožnost se mu dovolat, na e-mail reaguje jak kdy. Pro mnoho pacientů je v ordinaci občas chaos a frmol. Pokud tohle pominu, tak jsme sním spokojen.

T
Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

Skvělý doktor. Vyšel mi se vším vstříc. Nebylo problém se objednat na čas dopředu. Mohu jenom doporučit.

M
Ověřeny pacient

Doktor Krejčík mi vždy dobře poradil. Prozatím vždy mi nabídl nějakou alternativu, když jsem se chtěla vyhnout léčbě antibiotiky, a vždy to zabralo. Přesvědčila jsem se, že svoji práce dělá poctivě, tzn. já jsem spokojena a pana doktora doporučuji i známým.

K
Ověřeny pacient

pečlivý a svědomitý

H

Myslím,že se ještě nikomu z vás,níže uvedených nestalo,že by pan doktor místo léčení nabízel jen produkty aloe!!!Jako lékař jistě ví,že aloe není všelék,ale hodně problémů zmírní,nebo vyléčí!!!Stačí přece říct,já chci obyčejnou chemii a místo psaní nesmyslů si jít stoupnout do fronty v lekárně!!!! Ale na závist není bohužel lék ani tam k dostání!!!H.L.

J

Opravdu síla v hodnocení. Celá rodina ho hodnotí jako jedničku, ale zkuste si s ním promluvit. Bude vám nabízet svoje drahé produkty a léčba žádná. Pokud jsem si neřekl, že asi potřebuji to a nebo to, nenapsal nic. Nabízel svoje produkty z Aloe, ale ty nejsou věšelék. Otevřete prosím oči a zavčas odejděte. Bude vám také nabízet produkty a akce na zhubnutí. Nedejte se napálit. Hlavně, že mu bude kapat do kapsičky!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jsem velice spokojena.

V

Pečlivý,příjemný ve svém oboru naprostý odborník!!!!!!

H

Vážení,stěžujete na to,že chce Mudr Krejčík od Vás peníze?!Nejednou se mi stalo,že kdybych sama neupozornila na "povinný" poplatek,pan doktor by si ani nevzpoměl!! Co se odbornosti týče-to může posoudit jen a jen odborník-LÉKAŘ!!Nabízí-li Mudr Krejčík nějaké jiné produkty,tak,myslím jen a jen proto,že:Je si naprosto jistý,že je to pro pacienta to nejlepší a v lékárnách nedostupné.Je mi 57 a nezajímá mě jestli má Dr.Krejčík sestru,zajímá mě, jestli mi pomůže!!!To je to proč jsem si DOKTORA Krejčíka vybrala mezi mnoha,nepotřebuji k tomu sestru,ale Lékaře!A basta.H.L.

H

jsem s panem doktorem velmi spokojená, peněz za doporučené alternatívní prostředky nelituji, radši posílení organizmu než na každou rýmu antibiotika, pan doktor má úžasné znalosti, dobře komunikuje, doporučuji !!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti