Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

K panu doktorovy chodí celá moje rodina a muž říct že máme stejnou zkušenost. Pan doktor je super, pomůže a je velmi ochotný, jediné co mi vadí je nemožnost se mu dovolat, na e-mail reaguje jak kdy. Pro mnoho pacientů je v ordinaci občas chaos a frmol. Pokud tohle pominu, tak jsme sním spokojen.

Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

Skvělý doktor. Vyšel mi se vším vstříc. Nebylo problém se objednat na čas dopředu. Mohu jenom doporučit.

Doktor Krejčík mi vždy dobře poradil. Prozatím vždy mi nabídl nějakou alternativu, když jsem se chtěla vyhnout léčbě antibiotiky, a vždy to zabralo. Přesvědčila jsem se, že svoji práce dělá poctivě, tzn. já jsem spokojena a pana doktora doporučuji i známým.

pečlivý a svědomitý

Myslím,že se ještě nikomu z vás,níže uvedených nestalo,že by pan doktor místo léčení nabízel jen produkty aloe!!!Jako lékař jistě ví,že aloe není všelék,ale hodně problémů zmírní,nebo vyléčí!!!Stačí přece říct,já chci obyčejnou chemii a místo psaní nesmyslů si jít stoupnout do fronty v lekárně!!!! Ale na závist není bohužel lék ani tam k dostání!!!H.L.

Opravdu síla v hodnocení. Celá rodina ho hodnotí jako jedničku, ale zkuste si s ním promluvit. Bude vám nabízet svoje drahé produkty a léčba žádná. Pokud jsem si neřekl, že asi potřebuji to a nebo to, nenapsal nic. Nabízel svoje produkty z Aloe, ale ty nejsou věšelék. Otevřete prosím oči a zavčas odejděte. Bude vám také nabízet produkty a akce na zhubnutí. Nedejte se napálit. Hlavně, že mu bude kapat do kapsičky!

Jsem velice spokojena.

Pečlivý,příjemný ve svém oboru naprostý odborník!!!!!!

Vážení,stěžujete na to,že chce Mudr Krejčík od Vás peníze?!Nejednou se mi stalo,že kdybych sama neupozornila na "povinný" poplatek,pan doktor by si ani nevzpoměl!! Co se odbornosti týče-to může posoudit jen a jen odborník-LÉKAŘ!!Nabízí-li Mudr Krejčík nějaké jiné produkty,tak,myslím jen a jen proto,že:Je si naprosto jistý,že je to pro pacienta to nejlepší a v lékárnách nedostupné.Je mi 57 a nezajímá mě jestli má Dr.Krejčík sestru,zajímá mě, jestli mi pomůže!!!To je to proč jsem si DOKTORA Krejčíka vybrala mezi mnoha,nepotřebuji k tomu sestru,ale Lékaře!A basta.H.L.

jsem s panem doktorem velmi spokojená, peněz za doporučené alternatívní prostředky nelituji, radši posílení organizmu než na každou rýmu antibiotika, pan doktor má úžasné znalosti, dobře komunikuje, doporučuji !!!