Závodu míru 1962, Pardubice
Sam. ordinace PL pro dospělé

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

Bohužel i já přidávám negativní komentář. Pan doktor je opravdu odborník a nic nezanedbá, ovšem za to jednání, kdy odcházím s pocitem, že jsem hypochondr a vyšetření jsem si vlastně vynutila, mi to nestojí. Již tímto způsobem v mém případě jednou podcenil poměrně závažné chronické onemocnění, přesto se jeho jednání nezměnilo. Vyšetření u lékaře je poměrně intimní záležitostí, k lékaři musíte mít důvěru. Proto když jdete k lékaři se strachem, ne že jde o něco vážného, ale naopak, že se nic závažného nepotvrdí, protože to s vámi potom bude jednat jako s blbečkem - to asi není něco v pořádku. Také pokud přijdete s nepříjemným příznakem a vyšetření vyjde negativně, problém u pana doktora okamžitě končí a ještě vám sdělí "že to bylo jasný, že to nic nebude", tudíž příznak vás potrápí dál. Mrzí mě to, ale po těchto zkušenostech, které nebyly jen ojedinělé, budu muset také odejít.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé nemoc

Pro mne je pan doktor v pohodě.Osobně jsem s ním spokojen.Ví,že když přijdu,tak nesimuluji a opravdu je třeba to řešit.Dokáže zařídit,obvolat,doporučit.Otevřeně řekne,co mu pojištovny schválí a co ne a že má také limity!Co si mnoho lidí vůbec neuvědomuje a myslí si,že když je to zadarmo,tak doktor může všechno.

DOCHÁZÍM DO TĚTO ORDINACE UŽ TÉMĚŘ 30 LET.U MLADÉHO PANA DOKTORA MÁM
POCIT,ŽE OBTĚŽUJI A SIMULUJI.AT JE MI COKOLI,NIC NEŘEŠÍ.JEHO ODPOVĚD NA VŠE JE
TO VÁS JEŠTĚ POTRÁPÍ.ZDÁ SE MI AROGANTNÍ.JSEM ROZHODNUTA ZMĚNIT LÉKAŘE.

Vždy vyřešil můj problém.

Mladý pán doktor Jiří Kokotek pochází z lékařské rodiny -oba rodiče mají vynikající pověst skvělých odborníků - nejen

na Pardubicku.Víme,že jablko nepadá daleko od stromu- tak se to potvrzuje i v této rodině. Nejvíc oceňuji - velkou

empatii s pacientem - má čas ho vyslechnout a pak kona co je potřebné.Vše nej a ať se Vám daří pane doktore.

Tenhle pan doktor je jeden z nejlepších lékařů u kterých jsem byla. Je velice dobrý lékař, a určitě i člověk. Stejně na mě působil i jeho tatínek. Všem vám ho doporuji. Fényešová

Je to proste p. Doktor!!!

Vynikající přístup. Děkuji.

pan mudr kokotek st mi hodmě pomohl je to nejen velmi dobrý lékař ale i člověk a to samé si myslím o jeho synovi .mohu jenom doporučit .

Perfektní, precizní lékař, který vás vyposlechne, poradí, pomůže. Stará se o vás i poté, co opustíte dveře jeho ordinace, připadá mi stejný jako jeho otec, taktéž výborný lékař.