Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary
Gynekologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Po dnešním výstupu pana doktora jsem byla velice šokovaná. Nepřipustí možnost debaty, má pouze svůj názor, který je podle něho nevyvratitelný. S prominutím fušuje do oborů jiných lékařů a člověka umí pouze zdeptat a po prohlídce u něj jde člověk jak znásilněné 5-ti leté děcko. Bohužel jsem nucena hledat nového lékaře, který z vážných problému nedělá rýmičku a naopak.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Bohužel po osmi letech od pana doktora odcházím... Přišla jsem se jen objednat a dostala jsem takový céres... Nic k tomu dodávat už nebudu...Jen chci říct,že pan doktor,který je stále jako milius se běhěm chviličky změní v člověka velice,velice nepříjemného... Jeho dnešní chování mě šokovalo... Jdu hledat někoho jiného...:-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla velice spokojená. Vždy když jsem se na něco zeptala, odvětil, to nebude problém nemějte strach a nebo tak něco podobného optimistického :-) Po registraci k jinému lékaři jsem chtěla vyšetřit od pana Klikara a neměl vůbec žádný problém. Vše mi vždy vysvětlil, proč takhle jedná a proč to co jsem se někde dočetla není zrovna ta správná volba atp.. Kdybych měla všechny gyn. lékaře, které jsem doposud navštívila na jednom místě, tak si opět vyberu pana doktora Klikara.

H
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý do chvíle, než začnete chtít něco jiného než on. Já jsem od něj odešla, protože mi nevyhovoval jeho přístup k HA. Když jsem se na začátku užívání ptala, jaké jsou druhy, mluvil jen o rozlišení podle ceny, všechny medicínské informace jsem si musela najít sama. Později se nezajímal o to, proč jsem ji vysadila, a pořád mi ji vnucoval. Ale věřím, že pacientky, co poslušně konzumují, nemají problém.
Co se samotného ošetřování týče, nemůžu mu nic vytknout. Každopádně se jedná o doktora, který se hodně spoléhá na konzervativní postupy, takže bych u vážnějších problémů doporučovala konzultaci i s někým jiným.

N

Pan doktor a i sestřička jsou prima dvojka a vyřeší každý ženský problém a za každé situace jsou vstřícní a milý lidé jsem moc ráda že jsem jejich pacientem a že mi pan doktor opatroval mého syna v bříšku. Moc děkuji.

C
Ověřeny pacient

Pan doktor Klikar je velmi laskavý a stará se o to aby jeho pacient byl se vším spokojený hlavně se zdravím já to můžu potvrdit totéž jsem sním moc spokojená pěkně se o mě stará a má pořád úsměv ve tváří není náladoví je prostě Super a u mě má velké PLUS

H

Před 30 lety pomohl pan doktor Klikar na svět mé starší dceři - já jsem se stala ve 23 letech maminkou a zásluhou pana doktora mám na celý porod krásné vzpomínky. Z KV jsem se záhy odstěhovala na druhý konec republiky, ale dodnes jsem na pana doktora nezapomněla . Díky pana doktore

F
Ověřeny pacient

Kdysi výborný lékař, před 30-ti lety jsem mu nemohla vytknout vůbec nic a za tehdejší péči mu děkuji. Dnes ovšem to samé napsat nemohu, byla jsem na operaci v KKN a chování pana doktora mě téměř šokovalo. Naštěstí operaci prováděl jiný lékař, který ji provedl naprosto perfektně, pan doktor Klikar pouze konstatoval, že on by se s tím tak nepáral a že jsem nejspíš spoustu let nebyla na gynekologii, jinak bych nemohla přijít na poslední chvíli. Přesvědčila jsem ho, že to není pravda, nemohu za to, že můj gynekolog určil pozdě diagnozu, neměla jsem žádné potíže, abych měla důvod požadovat vyšetření jinde ... MUDr. Klikar se mnou jednal jako s hlupačkou, přeci nepřizná, že jeho kolega by mohl učinit chybu a na ultrazvuku nic nevidět.

Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem docházela téměř deset let. Vždy byl milý, vstřícný, a to do okamžiku, než jsem zdravotní problém konzultovala s jiným lékařem, který měl na léčbu jiný náhled. Pan doktor Klikar mávnutím proutku ztratil svou líbeznou tvář. Pravděpodobně si neuvědomuje, že za zdraví si nese především odpovědnost klientka sama. Už k němu nemám důvěru.

Bydlím v Praze a pana doktora jsem si před lety vybrala na základě několika doporučení, pravidelně do Karlových Varů dojíždím a rozhodně nelituji! Pan doktor Klikar je vyjímečný. Právem patří mezi opravdové kapacity ve svém oboru. Jeho přidanou hodnotou je nejen letitá praxe, ale především lidský přístup a schopnost empatie. Panu doktorovi vděčím za zdraví svých dvou dětí, za vynikající péči a ochotu především v průběhu mého rizikového těhotenství. Vždy byl velice vstřícný, trpělivě zodpovídal mé dotazy, ultrazvuk prováděl velmi pečlivě a vše srozumitelně popisoval. Díky panu doktorovi proběhly oba mé porody navzdory rizikům bez komplikací a v pohodové atmosféře. Navíc je i špičkový operatér, mé mamince doslova zachránil život. Všem doporučuji!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti