Umístění: jiné místo Poporodní bolesti

U pana doktora jsem byla na pohotovosti 3tydny po komplikovaném císaři bolelo mě břicho nemohla jsem se pořádně hýbat. Pan doktor mě prohlížel byl velice nepříjemný protivný pořádně neuměl zacházet s přístrojem a už věc nee s PC pořád dokola se ptal sestry co stím a jak se to ovládá potom co mi řekl ať slezu ze stolu a obliknu se mi vrazil do ruky prášky a vyhodil mě ven.hledela jsem jak Sůva z nudlí a ptala se sestry co mi teda je, ta mi řekla, že nemám zavinutou dělohu a mám tam zbytky tekutiny a že prasky by měli do týdne zabrat.no prostě mazec pan doktor mi nic neřekl v podstatě ani nashledanou....

Umístění: jiné místo Vyšetření v porodnici v rámci poradny/porod

Pana doktora jsem měla jednak v poradně, kde na mě pravda neudělal nejlepší dojem (nebyl zrovna příjemný, vyšetření docela bolelo), a pak jsem jej měla i u komplikovaného porodu, kde byl naprosto úžasný. Vše mi pěkně vysvětlil, co se mnou budou dělat, byl příjemný a citlivý. Po odborné stránce velmi dobrý.

Umístění: jiné místo Bezna kontrola v porodnici

Nevim, jaky je pan doktor odbornik, ale chova se bezohledne a mluvi dost potichu. Je protivny a otraveny. Vysetreni od nej bolestive, necitlive a dlouhe. Doufam, ze uz na nej v porodnici nenatrefim.

Umístění: GYNEX plus s.r.o.

Pan doktor Kincl uzasny lekar se smyslem pro humor odbornik na svem miste.Po zkusenostech z Fn Ol kdy planovany cisar pro konec panevni celkova anestezie dite jsem videla az odpoledne....tak druheho syna jsem se rozhodla porodit v Pv.Vzhledem k mym komplikacim se srazlivosti by nikdo neresil spinalni anestezii u pana doktora slo vse a dokonce mohl manzel na sal...chodil mi i radit s kojenim proste super clovek vic takovych :-)

Musim se tady opakovat, jak rika Barbora, pri prohlidkach jsem prenyslela co je spatne, kdyz nerozumim ani slovo. Na nic se me skoro nezeptal, a vse si domyslel. Ale kdyz jsem lezela na porodnim sale a uz vubec nemohla a ozvy miminka zacaly byt spatne, tak prisel pan doktor a myslim si, ze nebyt jeho, tak by to spatne dopadlo. Musel me nastrihnout, maleho nakonec vytahovali vexem, ale dulezite je, ze jsme oba v poradku. Navic musim rict, ze kdyz jsem nekomu rekla, ze me museli nastrihnout, tak mi neveril, protoze jsem hned hezky sedela. Se sitim si dal opravdu zalezet. Takze za me, je pan doktor opravdu kapacita, mozna mu nekdy chybi ten lidsky pristup, ale ten kdyz jde do tuheho neni vubec dulezity!!!

Také jsem sem chtěla dát původně negativní názor na pana doktora, když jsem chodila do poradny pro těhotné pár týdnů před porodem, většinou v té poradně byl právě on a projevoval se podobně jak je tu napsáno v negativních příspěvcích - mluvil potichu, nebylo mu rozumět, na některé věci jsem se musela ptát znovu, také jsem měla pocit, že jen předepisuje léky a problémy, které jsem měla, neřeší, nebo jej napíše do zprávy jinak než jsem řekla, ale to, že je kapacita ve svém oboru je také pravda.. Přesvědčila jsem se o tom v tu chvíli, kdy jsem těhotná 2 dny před termínem porodu po 3.hod ráno přijela do porodnice skoro s horečkou, silným zvracením, zimnicí a on měl zrovna službu, během půl hodinky mě vezli na sál a díky včasnému rozhodnutí a rychlému zásahu císařským řezem mu vděčím za záchranu své dcery Nelinky. Tak jak jsem si o něm myslela to nejhorší při návštěvě poradny, po porodu jsem názor změnila.. Takže můj závěr je takový, že i když pan doktor není vždy extra milý a kolikrát mu není rozumět, když přijde na věc, je kapacita ve svém oboru, aspoň toť můj názor na něho. A co se týká jizvy po cís.řezu - není téměř vidět!

Hotova katastrofa, proste kdyz mu reknete, ze mate problem, tak on jen pokrci rameny a tim to hasne.. Radsi odejit jinam a to co nejdriv

Pana doktora jsem měla u porodu, porod proběhl rychle bez komplikací, pan doktor je opravdu profesionál na svém místě. Příjemné jednání, ochota, lidský přístup.

Bohužel se musím přidat s negativní zkušeností. Před porodem jsem v prostějovské nemocnici zažila dva doktory - MUDr. Petra Feita a MUDr. Kincla. Je to nebe a dudy. První jmenovaný, dr. Feit, je usměvavý, milý, s lidským přístupem, o vše se zajímá a se vším poradí, řeší i to, co jiní lékaři zanedbali. O to víc jsem po tak milém jednání byla v šoku na další kontrole, kde byl MUDr. Kincl, který, jak už tu bylo řečeno, tak huhňá, že mu nejde ani slovo rozumět, ale když má zaperlit sarkastickou poznámkou, tak to si dá na důrazné výslovnosti záležet. Vysmívá se pacientce do očí a místo, aby se ptal na její případné potíže, tak do ní valí své vlastní (jakože ho někdo v noci budil po telefonu k porodu a tak - na to si mi, chudák, taky postěžoval)... Možná je odborník, ale podpora, kterou nastávající mamči potřebují ze všeho nejvíc, od něj rozhodně nehrozí...

Tohoto pana doktora už v životě nechci potkat. Já se u něj v žádném případě nesetkala s laskavou péčí a ochotným přístupem ani v době, kdy jsem chodila pouze na prevence. A jeho jednání se nezměnilo ani v době, kdy bysme se měli potkávat častěji - během těhotenství. Laxní přístup přetrvává, potíže nastávající maminky jej nezajímají, za to se jí umí vysmát do tváře....díky už ne!