GYNEX plus s.r.o.

• Petr Konečný

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: Gynekologicka ambulance

S panem doktorem jsem se setkala na gynekologické ambulanci v Prostějově. (asi po 20 minutách, co ho zřejmě vzbudila sestřička, ráčil dorazit do prázdné ambulance). Měla jsem čerstvě zavedené nehormonální nitroděložní tělísko, které mi způsobilo velké bolesti. V mém stavu, kdy mi bylo úplně jedno, co si o mě myslí a jak jedná, tak o to víc si to zaslouží někam napsat. S otázkou proč jsem si nechala dát tělísko, jsem mu odpověděla, že hormony brát nechci a je to snad moje volba co si tam dám nebo nedám. Jeho odpověď ve zkratce ,,zlatý voči" mě zaskočila i v mém stavu. Jeho arogance bylo opravdu krutopřísná. A já naivka jsem si celou dobu myslela, že doktoři jsou tady pro nás, ne my pro ně! Takže za mě palec dolů pane doktore.

• K

Pan doktor je můj gynekolog už spoustu let,jsem s nim spokojena, při druhem těhotenství kdy jsem musela podstoupit akutní císařský řez mi malou s dr.Feitem,ktery mu asistoval zachranil a za to mu jsem vděčná

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jiří Kincl

Gynekolog, MUDr.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Poporodní bolesti

U pana doktora jsem byla na pohotovosti 3tydny po komplikovaném císaři bolelo mě břicho nemohla jsem se pořádně hýbat. Pan doktor mě prohlížel byl velice nepříjemný protivný pořádně neuměl zacházet s přístrojem a už věc nee s PC pořád dokola se ptal sestry co stím a jak se to ovládá potom co mi řekl ať slezu ze stolu a obliknu se mi vrazil do ruky prášky a vyhodil mě ven.hledela jsem jak Sůva z nudlí a ptala se sestry co mi teda je, ta mi řekla, že nemám zavinutou dělohu a mám tam zbytky tekutiny a že prasky by měli do týdne zabrat.no prostě mazec pan doktor mi nic neřekl v podstatě ani nashledanou....

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: Vyšetření v porodnici v rámci poradny/porod

Pana doktora jsem měla jednak v poradně, kde na mě pravda neudělal nejlepší dojem (nebyl zrovna příjemný, vyšetření docela bolelo), a pak jsem jej měla i u komplikovaného porodu, kde byl naprosto úžasný. Vše mi pěkně vysvětlil, co se mnou budou dělat, byl příjemný a citlivý. Po odborné stránce velmi dobrý.

Podívejte se na všechny názory (37) na lékaře