Odborný lékař internista
Za drahou 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Skvělý lékař a člověk.Krátká čekací doba.Profesiální a odborný přístup.Je odborníkem na svém místě..

pan doktor je velmi dobrý.... ale už nejmíň rok je na Olomoucké....

Na pana doktora nedám dopustit.Ochotný,vstřícný a hlavně lidský.Vždy vše vysvětlí tak aby pacient všechno pochopil.Už je to opravdu spousta let co je naším téměř rodinným doktorem.Nikdy mu nezapomenu co všechno udělal pro naši těžce nemocnou maminku.

Pane doktore děkuji.Faltýnková A.

Velmi skvělý lékař, ochotný, trpělivý a vše řeší okamžitě ihned,ke každému
je milý a pro mě je důveryhodný člověk. Vyřeší každý problém, pokud
je to v jeho silách. Prostě jedinečný.

Vždy byl ochotný, milý, důkladný ve vyšetření, doporučuji

S panem dr. mám jen dobré zkušenosti vyřešil moje dlouholeté unavy které podle jiných dr. nic neznamenaly.pravidelně mi dělá vyšetření jsem spokojená i s jeho lidským přistupem.

K panu doktorovi chodím už 13 let, je velmi vstřícný, vždy příjemný a lidský. Totéž mohu říci o sestřičce. Je ale pravda, že jsem zatím neřešila žádné vážnější zdravotní problémy.

Jsem nespokojená, před pár roky mě pan doktor léčil takto: ("zná jen nejsilnější antibiotika na vše!!!!!" a mě pouze chybělo magnézium a calcium. Vřele nedoporučuji!!! rok a půl jsem dávala svou imunitu dohromady u jíného lékaře katastrofa!!!

Velmi svědomitý lékař.Nejlepší lékař jakého znám.