Mlýnská 367, Ivanovice na Hané
Praktický zubní lékař (mapa)

Velmi dobry doktor, prijemny pristup k pacientum, mile chovani. Dle meho nazoru dobry odbornik.

Nerozpoznal zánět zubu,3x dával plombu do stejného zubu,vždy do hodiny vypadla,změnila jsem zubaře a mám klid a zuby v pořádku.

Hrozný doktor. Vůbec neumrtvuje, ani na vlastní žádost, člověk aby se musel hodně doprošovat. Mě nechal týden se zánětem zubu byl jsem u něj skoro každý den, prášky vůbec nezabíraly nakonec jsem musel vyhledat jiného stomatologa který se mě ujal a zub vytrhl. Teď už mám klid.

Rozumí svému oboru, sleduje moderní trendy v péči o zuby, pěkný přístup k pacientům, umí poradit i mimo okruh své specializace.