Jiří Holubář, zubař Česká Třebová

MUDr. Jiří Holubář

Zubař

Bezručovo náměstí 446, Česká Třebová
Sam.ord. PL - stomatologa

Také jako ostatní se bojím až půjde do důchodu. Chodím k němu celá léta a jsem spokojena. Jedinou maličkost bych snad vytkla. Někdy při ošetření cítím jeho poněkud asi delší nehty.....

Spolehlivý,přívětívý,profesionál bez konkurence v České Třebové,škoda že už překračuje důchodový věk,přeji si aby mě přežil v dobré kondici abych nemusela měnit svého pana zubaře.Velké díky vaši řemeslné ruce.Jo fakt jste fešák.

Skvělý

Velmi kvalitní a příjemný stomatolog, rád za ním zajedu 40km.
Opravdu není, co mu vytknout. Jednou za život se mi stalo, že v případě velmi složitého zákroku doporučil speciální kliniku v Brně (zatímco naše místní paní stomatoložka by to vyřešila "levou zadní" u sebe v ordinaci - a podle toho by to i vypadalo).
Sestřiček jsem už zažil několik, pokaždé ale milá a příjemná paní, pokud se objednáte, nečekáte déle než 5 minut.
Celkově jeden z nejlepších lékařů, které jsem v životě potkal.
Jen se hrozím toho, až půjde do důchodu, najdu-li tak kvalitního stomatologa pro celou naši rodinu.

Fešák, ne, ten náš Jirka, že , holky. M

Souhlasím naprosto s každým slovem paní Jiřiny. Napsáno výstižně. Jen se třesu, že nám brzy oznámí, že končí a ke komu já budu s takovou důvěrou chodit?

Dr.Holubář? No jen samá chvála. Poctivec, stará dobrá škola. Nejlepší generace zubařů! Škoda, že už brzy do důchodu. Jo, a moc pěkný chlap!!