Komenského 740, Kyjov
Praktický zubní lékař

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Praktický zubní lékař vytrhnutí kořene zubu po neuspěšném trhání na pohotovosti

Super přístup,bezbolestné složité trhání a následně vše bez pozdějších komplikací
Milý personál - ochotná a milá sestřička
Konzultace ohledně dalšího zákroku- skvěle vše vysvětlil a nabídl řešení!!
Skvělý stomatochirurg!!
Ráda se tam vrátím.

Umístění: Praktický zubní lékař Operace

Po dvakráte jsem byla u MUDrJiřího Hiemera a operace to nebyly jedoduché. Přesto jsem kromě malých píchutí injekce neměla žádné bolesti, ani neříjemné pocity. Na pracovišti je ohromně sehraný tým dvou milých a klidných sestřiček a pana doktor je příjemný, rychlý, přesný. Řídila jsem se jejich informacemi a tak ani po odeznění anestetik jsem necítila žádnou bolest. Vřele jejich služby doporučuji a panu doktrovi i sestřičkám moc a moc děkuji!!! Marie Jordánová, Kunovice u Uh. Hradiště

Umístění: Praktický zubní lékař cista 11mm pod šestka vpravo dole

taky chci poděkovat panu doktorovi,
zubařů se bojím od dětství, několikrát jsem zdrhl z čekárny, nikdy bych nezvedl telefon a objednal se k zubaři, tam mě musí někdo přivést a navíc v podnapilém stavu, jinak tu bolest nedávám, je to něco jako elektrický šok, injekci na umrtvení jsem žádal několikrát vždy mi zubař řekl že by mě bolela víc jak vrtání, tak jsem to řešil alkoholem,

pan doktor Hiemer mě ujistil, že mě nic bolet nebude, přišel jsem scela klidný, opíchání to bylo jako když tě někdo chytne za prst, že mi vytrhl zub jsem jen slyšel jak cinkl o koš, frézování kosti v pohodě, škrabání, v klidu,v kosti byla 11mm cista a jak mě zalechtala v ústech nit tak mi spadl kámen ze srdce, ani po zákroku nebylo krvácení a bolest, vše v pohodě, byl jsem tam včera v 6.00
nikdy mi zub netrhali ani injekci do zubu před tím nedávali, ale přesto jsem neměl strach jen obava z neznáma, přivedla mě manželka vykládali jsme si do posledního momentu a v pohodě

moc děkuji pane doktore

Umístění: Praktický zubní lékař

Děkuji panu doktorovi za bezbolestné a pohodové vytržení "zanícené sedmičky" letos v srpnu...léky proti bolesti jsem už vůbec nepotřebovala :-)

Byl jsem u PANA doktora dvakrát trhat zub a na pár dalších zákrocích a nikdy a nikde jsem se nesetkal s takovým odborníkem, který vše vysvětlí a doporučí i následnou léčbu. Navodí vždy dobrou atmosféru a člověka uklidní před zákrokem. Pracuji po celé republice a tu a tam se stane, že holt bolí zuby, tak se musí vyhledat lékař i mimo domov, ale nikdy a nikde jsem nenarazil na takového člověka s takovým přístupem, jaký má PAN DOKTOR Hiemer. Co se týká sestřiček, tak jsou sehraný tým, velice milé a ochotné. Tohoto lékaře můžu vřele doporučit. Machala Oldřich

Nejlepší PAN zubař jakého znám a budu znát. :) Nikdy mu nechybí dobrá nálada a vtipkuje, aby lidi uklidnil. :) Milý, všechno vysvětlí, popovídá si s vámi o všem aby jste nebyli nervózní. Zákroky od něj nejdou ani trošičku cítit a provádí perfektní práci. Sestřičky jsou taky strašně milé a hodné a všichni tři opravdu ví co dělají. :) Snad poprvé v životě jsem neměla strach z návštěvy zubaře a trhání zubů. Za mě jedno velké doporučení a panu doktorovi velké díky. :) Dana Langová

Prosim chtela bych se jen zeptat ja je na tom pan doktor s cenama?jestli neni moc drahy nebo jestli neznate v kyjove levnejsi/ho.Kdyz jsem chodila k detske zubarce chtela po me 300kc za cernou plombu a 500kc za bilou,prijde mi to naprosto nekrestanske,kdyz dite chodi za zakladni nebo stredni skolu nic nevydelava,kapesne nedostava a k zubarce chodi sam,jak muzou chtit po diteti penize?navic ted jsem nezamestnana a potrebuju nove 3 bile plomby a 3 cerne ale bohuzel nemuzu si dovolit jen za plomby vyhodit nekolik tisic!Navic jsem se az ted dozvedela ze ty cerne plomby jsou zadarmo ze je hradi pojistovna tak nevim proc jak blba sme je musela jako dite platit!..Toto urcite neni ode me nazor na tohoto pana zubare,prave naopak ho neznam a rada bych o nem neco vedela tak prosim piste.

Dnes jsem o něho byla s maminkou a byl moc hodný.milý a příjemný a to se mi na něm moc líbí :-) asi si ho oblíbím a budu chodit k němu :D něž k naši tady do Hluku :D ta je docela hodná ...ale..Pán Doktor je lepší :-) Má skvělé vystupování SUPER jinak doporucuji všem

Dnes sme spolu s dcerou navštívli pana zubaře a máme velmi vyborný pocit,že zrovna on bude me dceři trhat zoubek,ktery ji uklidní injekci na bolest,má vyborné vystupování,milí a hodný

Vřele doporučuji k tomuto ústnímu chirugovi, je to vyzrály odborník, který se nebojí vyslovit svůj názor a dovede říci pacientovi svůj názor řešení prblémů, které pacienta uklidní, neboť jsou jednoznačná. Bylo mi něco nad 50, když mi dělal implantáty, s kterými nejsou žádné problémy- dnes je mi 70 let.