Praktický zubní lékař
Komenského 740, Kyjov

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Chci poděkovat panu doktorovi, odstranil mi 36. zub, poprvé vyndal jen jeden kořen. Bez varování mi zašil ránu a poslal mě domů.Po měsíci jsem šel k lékaři znovu, protože jsem cítila bolest v místě vytržení zubu. Doktor udělal snímek a ukázalo se, že zbyl ještě jeden kořen. Poté lékař provedl druhou operaci.Druhý den se na obličeji objevil otok, který trval týden a bolest neustávala. Vyděsilo mě to a šel jsem znovu k lékaři. Bylo zjištěno hnisání dásní, lékař provedl operaci na vyčištění dásní od hnisu.Byly předepsány léky proti bolesti a antibiotika. O tři dny později jsem šel ke svému lékaři, který udělal snímky a zjistil, že kořen v místě, které lékař odstranil, zůstal na svém místě.Po zjištění jsem se rozhodl jít k jinému lékaři, který mi zbylý kořen odstranil. Za což mu děkuji. Chci varovat ostatní pacienty, aby byli opatrní, když jdou k tomuto lékaři Jiřímu Himerovi

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Dnes, sem byla u pana stomatologa Jiří hiemer a mužů jenom doporučit celý zákrok mně uklidňovaly sestřička i pan doktor milý a vstřícny kdybych měla zas něco tak se, tam rada vrátím zpět doporučuji

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Su o dve osmicky lehci. Avsak pan primar a jeho prava ruka uzasna pani sestricka jsou skvele sehrani. Ano boli me papula. Sak to k tomu patri. Jsem rad, ze me vzali.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Byla jsem s mojí mamkou - 84 let - na menším zákroku, mamka měla strach a velké obavy. Pan doktor byl na ni velmi milý, příjemný. Děkuji za profesionální přístup k pacientům. Touto cestou děkuji i sestřičce.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor Hiemer je super včetně sestřičky! Příjemný, lékařská péče na 1 *, ochotný. Kdo má strach, tak doporučuji pana doktora. Opravdu vám pomůže. Podstoupila jsem dnes chirurgický zákrok. Kéž by takových doktorů a sestřiček bylo více!!! Mockrát děkuji

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora na extrakci osmičky a jsem za to moc ráda. Po předchozí zkušenosti u jiného odborníka jsem šla se strachem z bolesti, ale necítila jsem vůbec nic, ani jsem nezaregistrovala, že je zub venku.

Umístění: Praktický zubní lékař vytrhnutí kořene zubu po neuspěšném trhání na pohotovosti

Super přístup,bezbolestné složité trhání a následně vše bez pozdějších komplikací
Milý personál - ochotná a milá sestřička
Konzultace ohledně dalšího zákroku- skvěle vše vysvětlil a nabídl řešení!!
Skvělý stomatochirurg!!
Ráda se tam vrátím.

Umístění: Praktický zubní lékař Operace

Po dvakráte jsem byla u MUDrJiřího Hiemera a operace to nebyly jedoduché. Přesto jsem kromě malých píchutí injekce neměla žádné bolesti, ani neříjemné pocity. Na pracovišti je ohromně sehraný tým dvou milých a klidných sestřiček a pana doktor je příjemný, rychlý, přesný. Řídila jsem se jejich informacemi a tak ani po odeznění anestetik jsem necítila žádnou bolest. Vřele jejich služby doporučuji a panu doktrovi i sestřičkám moc a moc děkuji!!! Marie Jordánová, Kunovice u Uh. Hradiště

Umístění: Praktický zubní lékař cista 11mm pod šestka vpravo dole

taky chci poděkovat panu doktorovi,
zubařů se bojím od dětství, několikrát jsem zdrhl z čekárny, nikdy bych nezvedl telefon a objednal se k zubaři, tam mě musí někdo přivést a navíc v podnapilém stavu, jinak tu bolest nedávám, je to něco jako elektrický šok, injekci na umrtvení jsem žádal několikrát vždy mi zubař řekl že by mě bolela víc jak vrtání, tak jsem to řešil alkoholem,

pan doktor Hiemer mě ujistil, že mě nic bolet nebude, přišel jsem scela klidný, opíchání to bylo jako když tě někdo chytne za prst, že mi vytrhl zub jsem jen slyšel jak cinkl o koš, frézování kosti v pohodě, škrabání, v klidu,v kosti byla 11mm cista a jak mě zalechtala v ústech nit tak mi spadl kámen ze srdce, ani po zákroku nebylo krvácení a bolest, vše v pohodě, byl jsem tam včera v 6.00
nikdy mi zub netrhali ani injekci do zubu před tím nedávali, ale přesto jsem neměl strach jen obava z neznáma, přivedla mě manželka vykládali jsme si do posledního momentu a v pohodě

moc děkuji pane doktore

Umístění: Praktický zubní lékař

Děkuji panu doktorovi za bezbolestné a pohodové vytržení "zanícené sedmičky" letos v srpnu...léky proti bolesti jsem už vůbec nepotřebovala :-)