Bieblova 2, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

nekolikrat jsem zmenil praktickeho lekare a nyni jsem uz spoustu let spokojen. pan doktor posloucha, resi problemy, da se s nim i diskutovat. ja jsem spokojen a taky se rad projedu za nim pres celou ostravu. objednavani na cas mi vyhovuje.

Zvláštní přístup pana doktora, který je více byrokrat svázaný předpisy a omezeními, než doktor a jeho snaha "léčit" mi přijde nedostatečná. Po přechodu k jiné obvodní lékařce mohu srovnávat a setkal jsem se s úplně jiným přístupem a neřešitelné zdravotní problémy najednou šly řešit a bez větších problémů.

Je to jeden z mála lékařů, kteří jsou ochotni pacienta vyslechnout. Je pečlivý a příjemný. Nemám žádné výhrady a souhlasím s komentářem "vděčného pacienta" z 13. 7. 2012. Snad nám z toho pan doktor "nevyroste" :).

Pan doktor Henzl je mým obvodním lékařem řadu let, již po odchodu MUDr. Čvandové. Jeho péče si vysoce vážím, protože splňuje všechny podmínky i představy, jaké by měl praktický lékař mít. Je mladý, ale dobře odborně vybavený. Pokud jsem zjistil, má řádnou interní přípravu s atestací, má atestaci z všeobecného lékařství a velmi solidní praxi v záchranné službě, kde poznal sociální problémy Ostravy na vlastní kůži.
Je ochotný, komunikativní, sociálně cítící a zejména velmi pečlivý. Nejednoho pacienta podchytil ve skrytém ale život ohrožujícím stavu. Provádí pečlivé preventivní prohlídky. Veškeré informace jsem získal za delší dobu od pacientů, při relativně častých návštěvách ordinace.
Má smysl pro pořádek a disciplínu, stále vylepšuje vybavení ambulance ve prospěch pacientů. Snaží se zejména v poslední době lépe organizovat péči, aby pacienti dlouho nečekali a byli spokojeni. Všude na dveřích i na internetu je jasný rozpis ordinačních hodin a telefonní číslo do ambulance, kde je možno se osobně telefonicky objednat. Mnozí klienti si to nepřečtou a nerespektují ordinační hodiny, což je zdrojem konfliktů mezi nimi.
Pokud vím, provádí návštěvní službu a jeho sestra provede i krevní odběry nepohyblivému pacientovi.
Myslím si, že dr. Henzl má před sebou příznivou perspektivu. Tohoto lékaře doporučuji.

Na bolesti kolem srdce mi doporučil 4 tablety magnesia denně a vyšetření u psychologa... Při bolesti v uších mi oznámila, že mám rýmu, 2 týdny na to mi z ucha vypadl cizí předmět, o kterém jsem neměla ani tušení.

pan doktor Henzel je dobrý, spolehlivý a komunikativní lékař, což vůbec není samozřejmostí. Ke hlubšímu, medicínskému hodnocení se necítím dostatečně erudovaným, ale v zásadě mohu tohoto lékaře doporučit.

Můj vlastní obvodní lékař mě odmítl ošetřit.Důvod?Přišla jsem v 10:30 s angínou.Jeho argument měla jsem si přijít ráno neb od 10:00 bere pouze objednané pacienty.Z pracovních důvodů jsem nemohla přijít dříve.Mám si zajít na pohotovost.V ordinaci jsem nebyla 3roky a o změně jsem nevěděla upozornˇuji že v čekárně nikdo nebyl.Měsíčně odvádím 1300.- na zdravotním pojištění.Tohle je opravdu vrchol.Hlavně že má na dveřích plakát podporuji výzvu.Nechutné přešla jsem jinam a léčím se s antibiotiky.

Pan doktor je vždy ochotný a vstřícný.Doporučí co dělat.Do ničeho vás netlačí.

Jezdim za panem doktorem,přes celou Ostravu i přes to že mi chuze dělá potíže,nikdy navštěvy nelítují protože mi vždy pomuže a odcházím vždy spokojená , sestru musím taky pochválit za velmi dlouhou dobu jsem se nesetkala s negativním přistupem.

je lidsky k pacientum a odbornik ve sve profesi.