Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Pan doktor vynikajici, přístup skvělý i k dětem. Bohužel sestra otřesná. Po hodině a půl kdy si konečně vzala kartičku pojišťovny, byla protivná. Na klepání nereagovala, když volala dalšího pacienta hned zabouchla dveře. bez empatie, žádný zdvorili přístup.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Špičkový chirurg široko daleko! Máme štěstí, že je tady ve Zlíně.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Profesionalita každým coulem. Jsem moc spokojen, že jsem se objednal právě k panu doktorovi.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Aktuální zkušenost. Zlín, poliklinika, pátek. Pan doktor jak po stránce profesní, tak lidské skvělý. Organizace špatná, byla jsem jen na kontrole po zlomenině. Po dvou hodinách v čekárně, kdy se okolo mě vystřídali lidé jsem se sestry zeptala, kdy odhaduje, že bych mohla přijít na řadu. V práci na mě čekali další lidé, kteří potřebovali odhad kdy přijdu já a potřebovala jsem jim dát nějakou odpověď. Od sestry se mi dostalo povýšené, nic neříkající odpovědi a arogance s důrazem, aby to všichni v čekárně slyšeli a varování ať se je nesnažím stresovat. Já jsem jen potřebovala znát, kdy přijdu na řadu, abych se mohla rozhodnout s ohledem na práci a lidi, kteří čekají zase na mě, zda zůstanu, nebo přijdu jindy. Myslím, že dotazy tohoto typu by měl personál pana doktora zvládat bez emocí, případně být proškolen. Děkuji

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

S kolenem jsem neměla nikdy žádné potíže, ač mám už 70 let. Při prudkém pohybu u mě nastala náhlá obrovská bolest v koleně, myslela jsem, že se mi tam něco utrhlo, nemohla jsem koleno ohnout. Celý den i další jsem si dávala obklady a mazala mastí, ale nepomáhalo to. MUDr. Fiala po rtg zjistil, že tam úraz není, že je tam artroza v počátku a opravdu šíleně, ale šíleně mi vynadal, že jsem měla jít na ortopedii, a je tam nezatěžovat. To nadávání bylo opravdu "přes čáru", byla jsem z toho několik dnů úplně vyřízená. a v šoku. Myslím si, že jakýkoliv lékař by si neměl dovolit se tak k pacientovi chovat.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Aktuální čerstvá zkušenost s panem Doktorem ( s velkým D ). Skvělý chirurg, pohodový člověk, který dokáže pacienta uklidnit a podpořit. Doplněný empatickými sestřičkami. Jen více takových lidí v našem zdravotnictví. Děkuji

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Velmi příjemný doktor, sestřičky i atmosféra. Doporučuji. Zákrok rychlý, bezbolestný. Byla jsem velmi mile překvapena.

Super doktor. V ordinaci dobrá nálada, sestřičky neskutečně příjemné! Pokud hledáte v okolí Valašských Klobouk chirurga, neváhejte...

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Vřele doporučuji. Lékař hodný, sestřičky skvěle sehrané, úžasný přístup k dětem. Více takových zdravotníků.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s.

MUDr. Fiala - jediný lékař, ke kterému se skutečně těšíte, ať jdete s čímkoliv. I se sestřičkama nádherně sehraný tým.