MUDr. Jiří Cempírek - Praktický lékař pro dospělé
K. Šafáře 221/31, České Budějovice

Umístění: MUDr. Jiří Cempírek - Praktický lékař pro dospělé Jiný

U pana doktora jsem registrovaná již několik let. Dokud nebyl problém a šlo jen o preventivní prohlídky bylo vše v pořádku. Pak jsem ale potřebovala vyřešit problém, kdy jsem byla fyzicky úplně na dně a nebyla jsem schopná normálně fungovat. Pan doktor mi sice na mojí intervenci nabral krev, ale řekl mi, že si myslí že mám jiný problém a ať si radši najdu psychiatra. Pak ale přišly výsledky laboratoře, kde byla zjištěna borelioza. Následně byla nasazena antibiotika, po dobrání antibiotik problémy opět nastaly ale pan doktor mě poslal do práce kde jsem se naprosto zhroutila. Vyhledala jsem jinou odbornou péči a bylo mi řečeno že borelióza se léčí úplně jinou dobu. Takže jsem opět skončila na antibiotikách. Pan doktor mi nedal ani vycházky i přesto že ví že mám doma dvě malé děti které potřebují vyzvednout ze školy a argumentem, proč jsem nedostala vycházky bylo to že borelióza je infekční..haha. Takže za mě určitě ne....nyní všichni z naší rodiny od pana doktora odchází.

Umístění: MUDr. Jiří Cempírek - Praktický lékař pro dospělé Jiný

Čekací doba velmi dlouhá. Nevím zda je horší sestra nebo lékař. Sestře není rozumět ani do telefonu, ani osobně, krev nabírá opravdu ze zvláštních částí paže, vzájemně se pomlouvají s lékařem a to sedí ve vedlejších místnostech? Nechápu..
Lékař někdy arogantní, povýšený, někdy OK - musíte vychytat náladu. Co se týká léčby, nikdy nic ale nezanedbal. Nicméně přístup jak sestry, tak doktora + čekací doby vás tak otráví, že po návštěvě máte chuť hledat nového praktika.

Umístění: MUDr. Jiří Cempírek - Praktický lékař pro dospělé Jiný

Byla jsem vyřizovat s p. doktorem Cempírkem zdravotní stav mého manžela, jelikož je na vozíčku. Přístup byl úplně perfektní.

Umístění: MUDr. Jiří Cempírek - Praktický lékař pro dospělé Jiný

U pana doktora jsem byla dvakrát za 2 roky. Poprvé jsem se byla zapsat-asi měl zrovna dobrý den a já z pana doktora měla dobrý pocit.
Moje druhá návštěva už tak slavná nebyla. Šla jsem vyhledat pomoc a nějakou radu, kvůli ukrutné bolesti zad, která mě doprovázela přes týden. Pan doktor asi neměl zrovna nejlepší den, takže nevhodné poznámky typu co budu dělat za pár let atd. jsem přehlédla. V okamžiku kdy mě zezadu chytl a bez upozornění mi záda prokřupl tak, že jsem měla slzy v očích, jsem začala mít trošku strach, jak to celé dopadne.
No dopadlo to “skvěle”. Dostala jsem cviky na papíře, které když viděla moje známá rehqbilitační tak mu je došla málem zakázat vydávat a já jsem se další 3 dny nemohla ani hnout :) Bylo mi řečeno ať beru ibalgin a neochotně mi byla vystavena neschopenka na 4 dny.
Pana doktora slabým povahám určitě nedoporučuju.

Umístění: MUDr. Jiří Cempírek - Praktický lékař pro dospělé Jiný

U pana doktora jsem byla asi dvakrát za 5 let. Při první návštěvě jsem byla řádně ošetřena, i když jeho nevhodné poznámky které se netýkali ošetření, jsem přehlédla. Při druhé návštěvě jsem měla teplotu 38 (teplotu jsem ničím nesrážela), a nebylo mi dobře, měla jsem kašel a rýmu. Pan doktor mě změřil bezdotykovým teploměrem a "naměřil" 36.5, když jsem ho upozornila, že to není možné (myslela jsem že má rozbitý teploměr), přeměřil mě znovu tím samým teploměrem a opět teploměr vykazoval teplotu kolem 36 stupňů. Doma jsem si pak naměřila 38,5. K tomuto panu doktorovi už nikdy více. V žádném případě nikomu nedoporučuji. Nikdy jsem takové neprofesionální chování nezažila.

Velice vstřícné jednání a vysoká odborná míra pomoci pacientovi. Poděkování též sestřičce . Děkuje A. Kolář