Jiří Brožek, gynekolog Ústí nad Labem

MUDr. Jiří Brožek

Gynekolog

Umístění: Klinika TORNERO s.r.o Měla jsem kvasinky

Je to skvělý lékař, profesionální přístup, milý, parádně vybavená ordinace, prostě bomba. Jeho přístup je profesionální a zároveň lidský, věděla jsem, že jsem v dobrých rukách.

Profesionální a laskavý přístup ,děkuji.Doba čekání nebyla vůbec dlouhá,cítila jsem se celou dobu i v ordinaci dobře.

Pan doktor Brožek je vynikající gynekolog. Je velice příjemný, ohleduplný, taktní, má skvělý přístup k pacientům a dokáže vše srozumitelně vysvětlit. Je to prostě profesionál.

Velice skvělý lékař, perfektní přístup k pacientům, vše srozumitelně vysvětlí, celá atmosféra během vyšetření je klidná, jsem maximálně spokojená.

Vynikající gynekolog - velmi pečlivý,ohleduplný,profesionální... a v neposlední řadě je to velmi milý člověk.Rozhodně doporučuji.

S panem doktorem jsem velmi spokojena, vše ukáže, vysvětlí, je velmi pečlivý a k pacientkám se chová mile a slušně. I když v Ústí již nebydlím, raději k němu i nadále dojíždím, protože jsem s jeho péči naprosto spokojena.

S MUDr. Brožkem maximální spokojenost a paní Jana, která píše o jakési pomalosti až lenosti apod. by měla zažít např. pana doktora Havránka, od kterého jsem raději odešla.. Važme si takových lékařů jako je MUDr. Brožek, vím co říkám.

Pan doktor mi moc vyhovuje,musím souhlasit s ostatními názory,vše vysvětluje.Zůstanu u něj ikdyž dojíždím 30km.

Zatím jsem lepšího lékaře neměla, jeho péče o pacienta je perfektní.

Pan doktor je opravdu velmi milý, ale pro mne je naprosto nepřekonatelný způsob čekání na vyšetření. Považuji za ponižující převlékací kabiny a pak sedět v sukni v čekárně a držet si jednorázová zrcadla, klidně před ostatními (ženy/muži)....ať je pan Brožek sebelepší lékař, tohle je otřesné, zastaralé a ponižující.