Psychologická ambulance
Lidmily Malé 620, Pardubice

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pan doktor je sympaticky chlap vlastně už asi děda. Nechybí mu optimismus a smysl pro humor, které jsou pro terapii důležité.

Pan doktor mi pomohl. Odmítám přijmout názor, že by byl chladný. Já se s ním hodně nasmál. Pomohl mi zbavit se různých překážek. Pokud se ho člověk ptá, tak mu odpovídá a velice dobře radí. Zdůrazňuji, že pan Belajev se zaměřuje na panickou či úzkostnou poruchu a na různé nutkavé pocity (opakování různých věcí, strachy atd.). To znamená, že pokud trpíte depresí nebo jiným problémem, tak se obraťte na jiného specialistu.

U pana doktora Belejeva jsem se léčil pomocí kongitivně behaviorální terapije.Počet plánovaných sezení bylo možné zkrátit,pan doktor mi celice pomohl získat zpět sebedůvěru,odstranit pocit trémy z kontaktu s cizími lidmi a vyřešit závislost na alkoholu.Opět se raduji ze života,deprese pominuly,léky jsme vysadili zcela!

Lečil jsem se u pana Belajeva s depresemi necelý půlrok. "Léčení" bylo ve formě kognitivně behaviorální terapie, na kterou se pan Belajev zřejmě zaměřuje, a jsem si jist, že to rozhodně pro mě nebyla vhodná metoda terapie. Nebylo mi ani nabídnuto zkusit jinou motody, prostě od prvního sezení byla nastolena tato terapie, a v mém případě se deprese snad ještě zhoršovaly. Rozhodně jsem neměl ze sezení příliš dobrý pocit, souhlasím s názory zde, že je pan Belajev poněkud chladný - pochopitelně by nebyl dobrý ani opak, to by jistě brzy vyhořel, ale toto byl asi přespříliš vlažný přístup. Každopádně mi pomohl radou, ať si zajdu pro antidepresiva, které docela pomohou. Takže pokud máte podobný problém, nejdřív na psychiatrii pro prášky a pak se poohlédněte po psychologovi. Určitě to není nejhorší psycholog, ale vím o mnohem lepším v Pardubicích ;-)

Pan doktor mi pomohl. Velmi dobře chápe fungování lidské psychiky. Určitě mohu doporučit.

K panu doktorovi Belajevovi jsem přišla s manželem v květnu 2009 s velkými obscesemi a nyní je říjen a jsem z toho venku. Touto cestou mu chci moc a moc poděkovat.

Chodil jsem k panu Belajevu skoro půl roku na kognitivně behaviorální terapii a vůbec mi to nepomohlo. Pan doktor je dle všeho velký speciálista, ale jeho komunika se mnou mi přišla až příliš chladná.