Vojenská nemocnice Brno p.o.
Zábrdovická 3, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Vojenská nemocnice Brno p.o. Jiný

Rutta byval dobrej, ted protivnej ignorant. Mluvi sproste a arogantne. Kdyby aspon zalecil, ale nastolena lecba nepomohla. Je skoda jak se muze nekdo tak zaslepit, ze je to na ukor pacienta. Bohuzel jak jsem driv chvalil, nemohu ted doporucit.

Umístění: Vojenská nemocnice Brno p.o. Jiný

K panu Primáři Ruttovi chodím od svých 17 ruků, což je skoro 30 let. A musím říct, že je to odbodník na svém místě! Ihned nasadí efektivní léčbu. Trpím na atopický exém od dětství a neznám lepšího odborníka!!! Můžu jen doporučit.

Umístění: Vojenská nemocnice Brno p.o. Jiný

Je vždy fajn stretnúť doktora ktorý dokáže byť priateľský, ústretový a zároveň rýchly a efektívny, ale dôkladný. Skutočne sa na mňa pozrel, skontroloval, hneď vedel o čo sa jedná a čo pomôže, vysvetlil všetko čo som potreboval. Super!

Umístění: Vojenská nemocnice Brno p.o.

Pan doktor je velice ochotný a milý člověk:),přišla jsem za ním na kontrolu znamének,vše pečlivě prohlédl,všechny moje otázky vyslechl a s ůsměvem mi poradil,opravdu jeho osobní a lidský přístup je ůžasný:) doporučuji:)

Nejlepší lékař co je v oboru a jeho lidský přístup je k nezaplacení ! Po návštěvě 3 kožních lékařů až on za sekundu poznal diagnózu a hned jí řešil.Žádné kortikoidy atd...

Naprostá jednička a opravdový dermatolog - ne mastičkář, jako většina v tomto oboru.Nejlepší v republice.
Díky jemu dokážu solidně žít s dermorespiračním syndromem, který mám od dětství.I.R Beroun

Skvělý lékař, velice ochotný a vstřícný, u problému (acne), který jsem potřeboval z pracovních důvodů co nejrychleji vyřešit, nastolil radikální léčbu, na kterou můj bývalý dermatolog ani nepomyslel. Z problému, který mě trápil asi 5 let, mě MUDr. Rutta ÚPLNĚ vyléčil za méně než půl roku.

Vynikající odborník, empatický, vstřícný a slušný. V dnešní době hotový zázrak. Nechlácholí pacienta falešnými sliby, ale přesto dokáže dávat naději. Díky.