KÜHN-G spol.s r.o.
T.G.Masaryka 225, Kladno

Umístění: KÜHN-G spol.s r.o. Jiný

Musím bohužel souhlasit, že pan doktor působí jako milý, erudovaný profesionál a profesionál skutečně je. Realita je však jiná. Velmi se různí přístup ke klientkám. P.doktor neposkytuje žádný nadstandart, ordinační doba je krátká, ráno pravidelně začíná se zpožděním. Čas objednání NIKDY není dodržen, opakovaně se mi stalo, že si pan doktor v čekárně vybíral pacientky bez ohledu na čas objednání či zdrav.stav. Plně souhlasím s textem příspěvku "host". Pan doktor při náhlých problémech byl na mne nepříjemný a velmi nevhodně komentoval můj zdrav.stav při otevřených dveřích do čekárny před ostatními pacientkami, ač je diagnoza čistě soukromá věc toho kterého pacienta a nikoliv veřejná! Po takto trapném zážitku jsem se zařekla, že v této ordinaci i přes bezesporu nejhodnější sestřičku, jakou jsem kdy poznala, mne už nikdy nikdo neuvidí.

Jsem dlouholetou pacientkou pana doktora (6 let), navštěvuji ho už od svých 17 a můžu ho jen doporučit ;)
Pan doktor je vždy usměvavý, milý a profesionální. Kdykoliv jsem měla i sebemenší problém, tak se jím zabýval, aby předešel všem nepříjemnostem. Je velmi pečlivý.
Vůbec nechápu ty reakce tady, já s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti :)

Odešla jsem,sponzorské příspěvky na prvním místě a hodně se lišícǐ přístup od první návštěvy,kdy pan doktor sondoval solventnost pacienta mě hodně odradili a poté co jsem byla nucena zaplatit i za vynechanou preventivní prohlídku mě bylo v této ordinaci hodně nepŕijemně.

Tak jsem byla u tohoto pana doktora, poslal mě na vyšetření do genetu na ultrazvuk do Prahy, tam se jim zdálo že je malá trochu menší, dokud jsem mu neřekla co mi doktorka v tom gennetu řekla, tak nic nezminoval a nepřeměřoval to, ale když se podíval tak zjistil že je o tři týdny pozadu, zjistil mi i nález v moči, tak mi vyplnil papír do nemocnice, s tím že mi tam zamluvil místo, tak jsem tam šla a tam se divili že mi nepředepsal antibiotika, a ke všemu mě nepřijali, jelikož pacienty propouští a nepřihjímaj kvůli tomu že se tam bude malovat a že by to měli vědět všichni doktoři, jelikož jim to posílali. Tak jsem doktorovi v pátek volala a on ani sestřička tam nebyla měli tam záskok a ta sestřička co je tam klasicky tak ta ani nevěděla že jsem v pátek mluvila s tím záskokem a myslela si že mě z tý nemocnice pustili, je to na nic ta komunikace od čeho maj pusu a nebo si maj psát vzkazy aby věděli co se děje. Doktor je tam až od zítra tak at mě nezkouší posílat do Slanýho, nebo Rakovníka a do Prahy Motol tuplem nepojedu, leda že by mi to zaplatil nebo zařídil odvoz, já mám za měsíc a půl rodit a budu jezdit po všech čertech. Tak doufám že mi ty antibiotika napíše a je to, já jsem si sama zjistila že je na toto dobrý šípkový čaj, vitamin C a hlavně klídek.

Pan doktor působí jako milý, erudovaný profesionál. Po čase však pacientka zjistí, že když se začne laicky „dotazovat“, pan doktor buď situaci bagatelizuje s odkazem na ženskou psychiku, nebo ukončuje vzájemnou spolupráci. Ženám opakovaně velmi nepříjemně vnucuje, že jsou depresivní a mají užívat antidepresiva, a tím se vyléčí gynekologické problémy. Nerozumím výši sponzorských darů, od některých pacientech si přeje 2 500 Kč, od jiných pouze 1 500 Kč. Smlouvu o sponzorském daru ani příjmový doklad nedává, při nezaplacení další rok vyškrtává z kartotéky, poplatky jsou povinné. Absolutně nevhodné je umístění gynekologického křesla naproti dveřím od sesterny, kde čekající pacienta shledává rozkrok jiné pacientky při otevření dveří. O trapnosti situace pro vyšetřovanou ani nemluvě! Oceňuji vlídnost obou sester. Sociální zařízení v pořádku, čekárna malá s televizí bez hracího koutku pro děti (děti musí zůstat doma). Čekárna často plná pacientek (průměrně minimálně čtyři), vázne organizování práce. Z doslechu od dalších klientek a vlastních zkušeností se očekává u pana doktora Kühna více trpělivosti, empatie, méně stížností na peníze a vlastní zdravotní problémy.

Dobry den,
tohoto lekare nedoporucuji. Po prestehovani jsem hledala noveho gynekologa, narazila jsem na nej. V ordinaci mi na ferovku rekl "mohla jste prinest alespon flasku", dale ze mne tahal informace, cim se zivim, tenkrat jsem jeste byla teprve studentka (prav), kdyz pan dochtor usmyslel a take rekl " to byste se mi jeste mohla v zivote hodit", milostive me pripsal do sve kartoteky. Na penize je, souhlasim, co je zde psano a take s tim, ze je velmi arogantni. Po me prvni navsteve me jiz podruhe nevidel a ja dekuji za to, ze sveho lekare si mohu vybrat a nemusim se stykat s takovymi jako je on.

taky se s Vámi podělím o zkušenost s tímto "doktorem".... Ze začátku jsem si taky myslela, jak je hodný, atd. Nechápala jsem proč na něj většina známých nadává. Dokud jsem to na vlastní kůži (doslova a do písmene) nepoznala. Jednou mi oznámil, že mám nález na děložním čípku.. nemusím říkat co to udělalo s mou psychikou... No nic, při některé z dalších návštěv u mě provedl nějaký, dodnes můžu jen hádat jaký, gyn. výkon. Ani mi předem neřekl co jde dělat a ani potom nic neřekl. Každopádně to bylo velmi bolestivé.. Díky němu mám z gynekologa trauma, kterého se nejspíš nezbavím do konce života.
A jako perla na závěr - můj nový gynekolog neshledal na mém čípku, na stěrech, krevních testech absolutně nic patologického!!!!!! A nad tímto co jsem mu převyprávěla jen kroutil nevěřícně hlavou!!!

Pan doktor je opravdový profesionál, nikdy nic nezanedbá, komunikace s pacientkou je naprosto nesrovnatelná s ostatními lékaři a to, že se u něj platí vyšší poplatky je myslím pomíjivé( a to jsem studentka).

S panem doktorem jsem spokojená, ale když už bere poplatek, tak by si mohl odpustit ty řeči. A poplatky od studentek.... to už je opravdu trošku moc!!!!
Možná by bylo fajn, kdyby sem pan doktor někdy nakoukl a podle toho se zařídil. Ale tak naivní opravdu nejsem :-).

MUDr. Kühn je velmi milý, ochotný a nikdy nic nezanedbá. Díky němu nejsem dneska jedináček :)