Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim (mapa)

Pan doktor je velmi pečlivý. Vyšetření provádí svědomitě. Jsem s ním maximálně spokojena. Navíc je to slušný člověk.

Příjemný a sympatický muž. Vyslechne Vás. Podepíše jakékoli potvrzení bez ptaní a bez vyšetření (ale je to vždy dobré???). Ale jako lékař naprosto neschopný!
Měla jsem problémy s tlakem. Tento lékař mě nikdy řádně nevyšetřil, neměl žádnou snahu ani vlastní iniciativu. Když jsem začala omdlévat, prohlásil, že "JE TO NORMÁLNÍ, AŤ SE S TÍM NAUČÍM ŽÍT". Když mě později po kolapsu odvezla rychlá zachranná služba do hradecké fakultní nemocnice, vyléčili mě tam během půl roku! A když jsem nesla tomuto praktickému lékaři zprávy z nemocnice, ještě se mi VYSMÁL, že mě po tom kolapsu resuscitovali kolemjdoucí na ulici!

Je to opravdu velmi dobrý lékař a taky jako člověk.Je to i taková,jak se říká "vrba",člověk se mu může svěřit a jít k němu s důvěrou.

Je to příjemný a slušný člověk, jediný z těch, co znám, který si za vyplnění např. potvrzení na ŘP nebo do zaměstnání nevezme ani korunu. Jiní lékaři berou za tyto formality několik set korun! Co se týče odborné péče, nedovedu posoudit, dosud jsem ho navštívila pouze s banalitami.

Nejlepší obvodní lékař co znám!!!:O) A také velmi sympatický!!! :O))

Příjemný lékař svědomitý jsem spokojený

Č

Je to velice dobrý a příjemný lékař.

Jsem velice spokojen.Je vynikající.Díky němu dnes mluvím a po zdrav.stránce se cítím velmi dobře.

Velmi dobrý lékař, chodíme k němu celá rodina a nemůžeme si na nic stěžovat.

pan dr je skoro našim rodiným lékařem a nemůžeme si na něho stěžovat, svědomitý,poctivý,vždy určí diagnózu...plná spokojenost!!

Nejlepší obvodní lékař co znám!!!:O) A také velmi sympatický!!! :O))

Příjemný lékař svědomitý jsem spokojený

Č

Je to velice dobrý a příjemný lékař.

Velmi dobrý lékař, chodíme k němu celá rodina a nemůžeme si na nic stěžovat.