Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Jiný

Byl jsem u pi.MuDr. Truhlářové 30 let.Vždy jsem byl spokojen.A je mi smutno že už nebude pracovat,ale zaslouží si odpočinek.

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Prevence, řidičák, periodická prohlídka.

Paní doktorka je přívětivá a moc hodná, nemám strach, že by něco opomněl. Spíš naopak, mě při každé návštěvě prostuduje od paty až po poslední vlas na hlavě.

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí

Doktorku uz očevidne nebavi jeji prace,neposloucha co ji rikate,leky strili od boku,dela chyby v predepsani receptu,zapomina dat na doporuceni razitko a hlavne ochota zadna,Mela by uz toho necha a jit do duchodu.Chodim k ni uz skoro 20 let a cim dal je to horsi.Bohuzel prihlasila jsem k ni 2 svoje dcery,ani jedna nechce za ni jít i kdyz maji problemy.Mladsi dcera potrebovala nejaka podtvrzeni na VŠ,tak to byl velky problem.Co nemuze vyuctovat pojistovnam tak navic nic neudela.Je to smutny ale je to tak.Momentalne hledam pro sebe i pro sve dcery jineho praktika.
Rozhodne nedoporucuji a premyslim ze napisu na lekarskou komoru!

Paní doktorka mi byla dopučena prarodiči, za její vstřícnost a ochotu. Byl jsem u ní za 2 roky asi 6 krát a pokaždé jsem odcházel minimálně rozladěný. Patřím mezi mladé pacienty, kteří ničemu nerozumí a víc než můj zdravotní stav jí vždycky zajímalo co studuji a kde pracuji. Když jsem odcházel s kartou k jinému doktorovi, neobešlo se to bez scény a jasného naznačení, že můžu jít třeba do...., jediné co mě drželo, byla sestřička, která si zaslouží 5 hvězd. Pro mladší pacienty, co potřebují občas potvrdit něco v cizím jazyce nebo napsat žádanku k odborníkovi, bez zbytečných průtahů, doporučuji výběr někoho vstřícnějšího.

U paní doktorky jsem byla kdysi registrovaná, než jsem se odstěhovala a byla jsem u ní velice spokojená. Příjemná, vstřícná, vždy mi dobře pomohla. Doporučuji.

Musím se připojit k nespokojeným pacientům. Návštěva p. doktorky je pro mě vždy nepříjemnou událostí. Patřím k mladým pacientům a mám pocit, že zrovna tuto skupinu nemá v lásce. V ordinaci mám kartu dva roky a ještě jsem se nesetkala s příjemným jednáním a vstřícností (ale v současné době opravdu není na výběr a přecházení bych nazvala luxusem). Koho ale mohu na 100% pochválit je sestřička. Milá, ochotná a vždy usměvavá.

K této paní doktorce jsem chodila dříve.
Bylo to v pohodě.

I když tu zazněli i negativa na paní doktorku ja jsem opravdu spokojen ona mne uchránila od invalidního vozíku

Pani doktork je strasne fajn ja k ni chodim uz par let a ted kdyz jsem mela velke zdravotni problemy tak mi ve vsem pomohla a poslala me na veskera vysetreni ktera jsem potrebovala.Nikdy bych ji nemenila.

K paní doktorce chodím zhruba 12 let a jsem spokojen nikdy žadný problém a
sestřička super