Umístění: Poliklinika Sokolov Jiný

Paní doktorka je jedna z nejlepších zubařů které jsem kdy poznala chodíme k ní že synem je milá vstřícná vždy poradi pomůže nemám jedinou výtku Zamne nejlepší.

pani doktorku svobodovou navstevuji jiz nekolik let .. nepatrim mezi pacienty co se zubare neboji spis naopak ale u ni je vse v poradku vzdy mi predem vse vysvetli co me ceka nemine poradi a pomuze zalezi na me zda se necham ci nenecham vrtat atd .. jde prece jen o me zuby .. a protoze se bojim vrtacky jak cert tak pani doktorka uz vi jak na me a tak me umi i uklidnit ze nakonec i to vrtani preziju .. navstevuje ji i ma rodina takze jednim slovem a dechem jsme s ni spokojeni

Jsem jejím pacientem několik let a se mnou i moji dva synové.Zatím bez potíží.Nemohu si stěžovat.Chválit zubaře či zubařku,je prostě těžké,nikdo si na tom křesle moc pohody neužije,že?Přesto jsem rád,že tuto lékařku máme.(jen ta sestřička,by měla být víc HAPPY:-)

X

doporučuji,jsem spokojená.