MUDr.

Jaroslava Pospíšilová

Pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Ordinace pro děti a dorost

Mánesova 9
    30100 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Hodnocení pacientů:

• Doktorka pečlivá, milá, se skvělým přístupem k dětem.
    Sestru asi konečně vyměnila, ta předešlá byla zmatená jak lesní včela!

• skvělá paní doktorka, milá k dětem i k maminkám, má perfektně zorganizovaný čas, chválím moc

• výborná lékařka

• Paní doktorku doporučuji!!!Velmi milá,zodpovědná,velmi dobrá diagnostička.Děti ji mají rádi.S příjemnou sestřičkou tvoří skvělý tým.
    Chodíme k ní už mnoho let a plní skvěle úlohu rodinné lékařky.

• I přes plnou čekárnu, vždy milá, usměvavá ale hlavně pečlivá a důsledná paní doktorka. Nikde jsem se nesetkala s větší ochotou a vlídným přístupem k "malému" pacientovi. Jana P.

• Vřele doporučuji! Dřív jsme byli i u jiných, ale srovnání prakticky není možné. Zde jsme se dočkali pečlivosti a důslednosti. Velice si vážím i toho, že léky dětem předepisuje až po důkladném vyšetření, zvážení a případných testech (např. antibiotika až po výtěru z krku) a umí léčit i "doporučením režimu", což jsme ocenili při 1. projevech alergií. Vše sledovala a následně nás odeslala ke specialistovi. Jediné mínus je množství pacientů, kteří plní čekárnu. To ale také o mnohém vypovídá.

• Nejmilejsí paní doktorka, zajímá se i o homeopatii.

• Paní doktorka Pospíšilová je velmi hodná, milá a myslím, že má i spoustu trpělivosti. Děti se k ní vždy těšily a nikdy nebyl v ničem problém.I když já už mám děti "téměř" dospělé, tak bych jí chtěla touto cestou za vše poděkovat a všem maminkám ji opravdu doporučuji.
    Lenka

• Hezký přístup k pacientům, velmi ochotná, hodná a milá.

• Paní doktorka je velmi milá, vychází pacientům vstříc. Nevýhodou jsou dlouhé fronty v čekárně.