Praktický lékař stomatolog
Havlíčkova 942, Kojetín

Jedna z nejlepších ve svém okolí. Nikdy žádný problém. Na jedničku. Když si nebyla stoprocentně jistá, vždy konzultovala s klinikou své podezření.

Pořád a stále nejlepší dentistka v okolí, nenechte se zmást pacienty, kterým vadí příliš dlouhá objednací doba (což definuje vše), popř. negativními reakcemi na provozní dobu a kvalitu-i podle známých je kvalita na nejvyšší úrovni. Měla životní problémy, "jako spousta z nás"......a nyní je asi vše v pořádku.....dnes bych tuto paní doktorku nevyměnila, snad bude ordinovat ještě nějaký čas. Pokud někdo píše, že ji naprosto nedoporučuje, věřím, že se jedná o člověka, který ji způsobil veškeré trable. Má i svá negativa, jako každý...i já, ale v celku jde o nejlepšího profesionála v této oblasti v okolí.

velmi dobrá

Pani doktorka je opravdu velmi dobrá, vždy se snaží vše vyřešit. O všem Vás během zákroků informuje, což je velmi důležité neboť když odcházíte z ordinace a víte, jakým způsobem Vám zákrok provedla, co bude následovat dále atd.,ocházíte přece jen s klidnějším svědomím. I když jedna věc je tedy ne příliš příjemná a to ta, že jste objednání na určitý čas, ale vždy, se tento čas minimálně o hodinu protáhne a Vy tak, pokud máte nějaké další plány, povinnosti, tak nemůžete nikdy dopředu vědět, za jak dlouho se odtamtud vrátíte. Ale to je asi vzhledem k přemíře pacientů neovlivnitelné.

Jsem s její prací velice spokojena. Je pečlivá a snaží se se mnou komunikovat. Příjemné prostředí.

jedna z nejlepších lékařek v tomto oboru, mnohokrát dokázala úspěšně a rychle vyřešit problém. chová se mile a slušně vůči všem lidem. škoda jen, že pro její vyhlášenou práci má někdy delší obědnací časy. mohu vřele doporučit. PS.: Vzala si zpět své původní příjmení Nosková. Přechodné příjmení Kačírková překlenula i díky nám,svým pacientům, kteří jsme ji podporovali. I za toto mi paní Doktorka poděkovala. Děkuji.

Jsem s ní velmi spokojena, je velmi ohleduplná.Nikdy nebyl žádný problém. Doporučuji.

Paní doktorka je velmi milá, usměvavá, co se týká své práce velmi pečlivá. Vždy poradí a popovídá si s vámi. Mohu jen doporučit. Jen jediná nevýhoda, dost dlouhé doby objednání.