Jaroslava Nosková, zubař Kojetín

MUDr. Jaroslava Nosková

Zubař

8 názorů

Uložit


Adresa

Havlíčkova 942, Kojetín
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

Ověřeny pacient

Jedna z nejlepších ve svém okolí. Nikdy žádný problém. Na jedničku. Když si nebyla stoprocentně jistá, vždy konzultovala s klinikou své podezření.


Ověřeny pacient

Pořád a stále nejlepší dentistka v okolí, nenechte se zmást pacienty, kterým vadí příliš dlouhá objednací doba (což definuje vše), popř. negativními reakcemi na provozní dobu a kvalitu-i podle známých je kvalita na nejvyšší úrovni. Měla životní problémy, "jako spousta z nás"......a nyní je asi vše v pořádku.....dnes bych tuto paní doktorku nevyměnila, snad bude ordinovat ještě nějaký čas. Pokud někdo píše, že ji naprosto nedoporučuje, věřím, že se jedná o člověka, který ji způsobil veškeré trable. Má i svá negativa, jako každý...i já, ale v celku jde o nejlepšího profesionála v této oblasti v okolí.


velmi dobrá


Pani doktorka je opravdu velmi dobrá, vždy se snaží vše vyřešit. O všem Vás během zákroků informuje, což je velmi důležité neboť když odcházíte z ordinace a víte, jakým způsobem Vám zákrok provedla, co bude následovat dále atd.,ocházíte přece jen s klidnějším svědomím. I když jedna věc je tedy ne příliš příjemná a to ta, že jste objednání na určitý čas, ale vždy, se tento čas minimálně o hodinu protáhne a Vy tak, pokud máte nějaké další plány, povinnosti, tak nemůžete nikdy dopředu vědět, za jak dlouho se odtamtud vrátíte. Ale to je asi vzhledem k přemíře pacientů neovlivnitelné.


Jsem s její prací velice spokojena. Je pečlivá a snaží se se mnou komunikovat. Příjemné prostředí.


Ověřeny pacient

jedna z nejlepších lékařek v tomto oboru, mnohokrát dokázala úspěšně a rychle vyřešit problém. chová se mile a slušně vůči všem lidem. škoda jen, že pro její vyhlášenou práci má někdy delší obědnací časy. mohu vřele doporučit. PS.: Vzala si zpět své původní příjmení Nosková. Přechodné příjmení Kačírková překlenula i díky nám,svým pacientům, kteří jsme ji podporovali. I za toto mi paní Doktorka poděkovala. Děkuji.


B

Jsem s ní velmi spokojena, je velmi ohleduplná.Nikdy nebyl žádný problém. Doporučuji.


K

Paní doktorka je velmi milá, usměvavá, co se týká své práce velmi pečlivá. Vždy poradí a popovídá si s vámi. Mohu jen doporučit. Jen jediná nevýhoda, dost dlouhé doby objednání.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti