Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Kochova 1185, Chomutov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Byl jsem s dcerou na pohotovosti a paní doktorka byla velmi milá a vstřícná. Neměl jsem pocit, že ji obtěžuji a velmi mile se snažila dceru rozptýlit, aby se nechala vyšetřit, což se jí náramně povedlo a poté potvrdila mé podezření,a předepsala nám potřebné léky. Děkujeme

Zásadně nemohu souhlasit s kladnými hodnoceními této lékařky. Nejsem žádná náročná matka, co se lékařské péče týče a ani hysterická. Přístup paní doktorky je velice chladný, neosobní a neubránila jsem se pocitu, že jsem se ocitla na úrovni péče 70 let. Měla jsem problémy s kojením a s tím, že dcera špatně sála mléko. Nejenže mi ani neporadila, jakou nevhodnější alternativu náhradní kojenecké výživy zvolit, vždy mne odkázala na internet a vůbec se se mnou nebavila. Jako bych nebyla matka, když nejsem schopna nakojit své dítě. I u jiných věcných dotazů mne odbyla a vrazila mi do ruky brožurky, ať si nastuduji. Sestřička hrozně nepříjemná, ani do očí se člověku nepodívá. V ordinaci hrozná zima, miminko se klepe, neboť je při vyšetření nahé. Ordinace narvaná lidmi, vůbec nemají zorganizované preventivní prohlídky. Týdenní miminka musejí čekat i 1,5 hodiny v čekárně plné dětí a převážně romských dětí. Opravdu zvažte, zda v Chomutově nenajdete lepšího Dr. Z každé prohlídky jsem odcházela jako maminka bez sebevědomí, které mi Dr. Jílková vždy totálně nabourala. Nyní jsem s dcerou u MUDr. Valeše a to je úplně jiný přístup, jeho kolegyně MUDr. Řáhová je také perfektní. Malá u prohlídek vůbec nepláče, panuje zde příjemná a přátelská atmosféra a nikdy se nebudete bát zeptat na cokoliv, i kdyby to byla úplná hloupost. MUDr. Jílkovou v žádném případě nedoporučuji, je to krok zpět v moderní medicíně.

Jel jsem večer z Vejprt na pohotovost do CHomutova k této paní doktorce a nelituji, protože takový skvělý přístup jsem již dlouho nezažil. Já i moje žena již dávno nejezdíme do Kadaně, protože nás nebavilo nechat se vždy pucovat za to, že jsme s dítětem dorazili na pohotovost a všechny okolo "strašně obtěžovali". V Chomutově nikdy nečekáme a narazit na takovou lékařku jako je paní Jílková je prostě radost. Byl jsem v šoku z toho ochotného přístupu. Jo a po telefonu byla také velmi milá a ochotná. Člověk je hned klidnější a má doslova zážitek z milé komunikace.

Já jsem k paní doktorce chodila celý život, ale nyní když se rozhoduji jakého lékaře zvolím pro své miminko, jsem si 100% jistá, že paní doktorku určitě ne. Vždy když jsem měla jít na preventivní prohlídku, tak jsem se vyloženě klepala strachy, protože mi věčně za něco nadávala a nikdy mi nic nevysvětlila. Když jsem byla nemocná napsala recept a naschle. I teď v dospělosti, když ji potkávám v supermarketu divný pocit až skoro strach aby se mi nepodívala do košíku a nezačala mi nadávat za nezdravé věci :-D

Suprověj přístup jak paní doktorky tak i sestřičky. Chodím k ní s dcerou už 18 let i já sama byla paní doktorky pacientka, nemohu pochopit nestárne a je pořád stejná. Více takových doktorek(doktorů) a máme vyhráno. Děkuji za vše pani doktorce Jílkové i sestřičce. Staňková P.

nej nej nej!!!

K paní doktorce chodíme se synem už dvanáct let, moc mi pomohla v začátcích, má velmi hezký přístup k dětem i rodičům. Sestřička je také skvělá, ochotná a moc milá. Obě splňují moje veškeré představy o skvělém zdravotním personálu. Brzo se mi narodí dcerka a už mám rozhodnuto, kdo bude její lékař...díky moc oběma:-)

Paní doktorka je milá, umí poradit i přes telefon, vždy když potřebujeme poradit. Na děti je hodná a ochotná. Zatím jsme s ní spokojení!!! Nikdy nebyl žádný problém, i sestřička je moc hodná!!!

vynikající lékařka

pani doktorka je odbornik ve svem oboru,je velmi laskava a ochotna vysvetlit a poradit,novopecenym maminka.velice mi pomohla v zacatcich meho materstvi.zato ji moc dekuji a vzdy ji doporucim jinym rodicum.Jiz jsem 2 roky v cizine a velice rada na pani doktorku vzpominam.A verim ze i kdyz nejsem v CR a mela bych problem i tu,ze mi rada poradi i po telefonu.