Soukromá ordinace dětské lékařky
Přemyslova 592, Lysá nad Labem

Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky Jiný

Paní doktorka nám byla doporučena a když byla dcerka ještě v bříšku, už jsme byli zaregistrováni. Paní doktorka se sestřičkou jsou super tým. Pečlivost vyšetření, ochota vyslechnout a profesionální léčba. Jsem šťastná, že ji máme.

Nemám co vytknout, jsme s ní velmi spokojení. Za nás mohu jen doporučit.

Paní doktorka je moc milá, hezky naslouchá a umí poradit, nikam nespěchá a věnuje se svým pacientům jak jen to jde..Nemohli jsme sehnat dr. a paní dr.Dáňová se nás jako jediná z okolí hned ujala,malá měla náběh na zápal plic... jsem moc ráda, že jsme si vybrali právě tuhle doktorku..Moc oceňuji hezký přístup a neunáhlené diagnózy jaké jsme měli od předchozí dr.I to, že nemám konečně pocit, že někoho otravuji, když se potřebuji poradit..Všem vřele doporučuji!!!

K paní doktorce jsme přešli od jiné, nhejmenované dr., jako jediná z okolí se nebála nás převzít a dcera si ji hned oblíbila. My jsme taky moc spokojeni, problém, ketrý byl jinde zanedbán vyřešila, v čekárně se nesedí celý den jako u dceřiné původní doktorky u které jsme se za 3 roky ani jednou nesetkali s tak milým přístupem jako u p. Dáňové, už k ní chodíme 2 roky a můžeme jen doporučit.

Ochotná, vstřícná. Nikdy nic nezanedbá. Velmi příjemné jednání. Dobře léčí.

Velice milá lékařka, pečlivá, dokáže perfektně poradit, na děti hodná, nejlepší jakou jsme si mohli pro syna vybrat.Poslala nás na odborná vyšetření,neváhá se poradit s odborníky,nedává diagnozy,kterými si není jistá,jako to dělala naše doktorka v Praze.

Dobrá diagnostička, naslouchající. Perfektní přístup k dětem, jde na ně v klidu, nespěchá. Rozhodně mi nepřijde pipinkovská (mimochodem nechápu, jak si může někdo někoho dovolit takto označit), je to urážející. Necukruje, jen se snaží být milá k dětek. To, že se tak někdy chová i k rodičům mi nepřijde jako zásadní problém, chodím k ní, aby mi léčila děti a lékařka je to výborná.

Já také doporučuji, je milá, pečlivá , a velmi ochotná, ataké v čekárně se vjetšinou moc dlouho nečeká.

Velmi doporučuji milá ochotná kdykoliv přijet k Vám domů pečlivá

Docela dobrá lékařka, i když občas mi přijde, že mě moc neposlouchá a je taková pipinkovská.