Jaroslav Vaněk, praktický lékař Frenštát pod Radhoštěm

MUDr. Jaroslav Vaněk

Praktický lékař

Rožnovská 240, Frenštát pod Radhoštěm
Praktický lékař pro dospělé

Myslím, že osobní problémy každého z nás se nemají tahat do žádné práce, nikdo nic konkrétního o osobním životě p. doktora neví, ale žvaní snad pouze o tom. Jako doktora ho hodnotím na 1, je slušný a trpělivý, zatím jsem neměla problém. Osobně ho opravdu neznám a ani nebudu hodnotit. Nepatří to přece do této diskuse.

S prací pana doktora jsem velmi nespokojena!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejenže jeho odborné znalosti nejsou dobré, ale ten jeho opilecký přístup už je příšerný....
Častěji už ordinuje pod vlivem alkoholu, což se projeví na jeho výsledcích a chování. Proto nedoporučuji!!! Pacientka K.

Jedná se o lékaře velmi chytrého,znalého veškerých nových léčiv,K PACIENTŮM JE VELMI SLUŠNÝ A POZORNÝ. kAŽDÝ PROBLÉM STRAN PACIENTA SE SNAŽÍ VŽDY VYŘEŠIT A DOTÁHNOU DO KONCE.mEZI SPOLUPRACOVNIKY JE VELMI OBLÍBEN.

Nemohu si stěžovat.
Podle mě je to doktor na svém místě.

X

Skvělý doktor

Milý, příjemný, skušený :-)

Jsem maximálně spokojená. Umí všesrozumitelně vysvětlit a poradit s problémem. Umí utěšit.

skvělý člověk,výborný lékař,pomohl od potíží,které mě dlouhá léta trapily,moc díky a zdravím sestřičku v kopřivnici vaše pacientka

Zatím nemám důvod být nespokojena s prací pana doktora