Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Nerada si dělám názor na lékaře po jedné návštěvě, ale zde to nešlo jinak, ještě nikdy jsem neměla potřebu psát negativní recenzi na nějakého lékaře, ale bohužel to udělám, třeba pomůžu někomu dalšímu. Vyšetřen byl můj 4letý syn, komunikace žádná, dítě absolutně neví, co se bude dít, i přesto udělal vše, co bylo potřeba a do dvou minut jsme odcházeli s předepsanými kapičkami, které jsme měli kapat týden a pak přijít na další vyšetření, na dotaz o jakou vadu se asi bude jednat, protože jinak dr mlčí, mi bylo řečeno, že bude mít brýle na více věcí a to se dozvím příště. Nejsme citlivky, ale zde jsem se nejistě cítila i já natož syn. Vyšetření jsem si zařídila jinde, a to na klinice, kde byl přístup úplně úžasný a nesrovnatelný a oddechla jsem si, že jsem tak udělala, protože jak jsme se dozvěděla, po těch kapičkách by syn pořádně neviděl ani na vánoční dárečky :-( měsíc by měl rozostřené vidění. Zde proběhlo vyšetření několika metodami i na dvou přístrojích a syn má oči naprosto zdravé. Uff.. Hodně štěstí.

Od pana doktora jsem odešla, protože mi také nebyl schopen zjistit přesnou vadu. Nedalo se s ním mluvit. Veškeré mé otázky při návštěvě totálně ignoroval. Chování sester mi přijde také dost neprofesionální. Přešla jsem k jiné paní doktorce, u které jsem nadevšechno spokojená. Za mě bohužel nemohu doporučit :(

Umístění: Poliklinika Ravak

Jak už tu zaznělo pan doktor moc nemluví ale nikdy jsem u něj neměla s ničím problém... a sestřičky vždy vstřícné.. chodím tam od mala a teď už hlavně jen pro čočky po předchozím příjemném telefonátu...

nemám s tímto doktorem moc dobré zkušenosti, pokazdé co mi meril oci, mi nikdy kontaktni cocky ani bryle nesedeli a neustale me z nich bolela hlava,.. uz k nemu nechodím

K tomuto lékaři chodím od malinka a nebyl schopen mi za minimálně 15 let přijít na vrozenou a celkem důležitou vadu. I u mé mamky s tím měl problém. Poslední návštěva byla dost šílená. A to nemluvím o sestrách,které nejspíš obtěžuje jejich práce. Křičet na lidi v čekárně mi přijde dost neprofesionální. Takže závěr = odchod od tohoto lékaře.

jeden z nejlepších lékařů co sem kdy poznal .... pohodář :) rozhodně doporučuju :)))

Sestry u p. doktora se někdy chovají opravdu povýšeně, jako kdyby tam byly nejdůležitější na světě. Pan doktor je milý. Jaký je lékař, posoudit stále nedovedu. Můj problém je ještě nedořešený.

Tento lékař mi přišel dobrý tak cca před 15 lety, kdy jsem k němu začal chodit, to se ještě pečlivě věnoval, vyšetřil a vysvětlil.V současné době z něj musíte odpověď "páčit", celá návštěva ordinace trvá max. 5 minut a z toho většinu zabere
administrativa u nepříjemných sester.
Naštěstí je v Pb dnes více očařů a troufám si tvrdit,že lepších.

Nevidím žádný problém, je to profesionál a také obchodních a nabízí věci které konec konců patří k jeho oboru a kdo to dnes nedělá

Chodíme k panu doktorovi se synem od malička,má poměrně vážnou oční vadu,kterou pan doktor rychle rozpoznal, začal účinně řešit a určitě dochází ke zlepšení, panu doktorovi důvěřuji.Co mi chybí,je více komunikace o daném problému,většinou z něj informace"tahám".Ale nechci si stěžovat,jsem ráda, že k němu máme možnost chodit.