Čechovská 57, Příbram
Poliklinika Ravak (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Poliklinika Ravak

Jak už tu zaznělo pan doktor moc nemluví ale nikdy jsem u něj neměla s ničím problém... a sestřičky vždy vstřícné.. chodím tam od mala a teď už hlavně jen pro čočky po předchozím příjemném telefonátu...

nemám s tímto doktorem moc dobré zkušenosti, pokazdé co mi meril oci, mi nikdy kontaktni cocky ani bryle nesedeli a neustale me z nich bolela hlava,.. uz k nemu nechodím

K tomuto lékaři chodím od malinka a nebyl schopen mi za minimálně 15 let přijít na vrozenou a celkem důležitou vadu. I u mé mamky s tím měl problém. Poslední návštěva byla dost šílená. A to nemluvím o sestrách,které nejspíš obtěžuje jejich práce. Křičet na lidi v čekárně mi přijde dost neprofesionální. Takže závěr = odchod od tohoto lékaře.

jeden z nejlepších lékařů co sem kdy poznal .... pohodář :) rozhodně doporučuju :)))

Sestry u p. doktora se někdy chovají opravdu povýšeně, jako kdyby tam byly nejdůležitější na světě. Pan doktor je milý. Jaký je lékař, posoudit stále nedovedu. Můj problém je ještě nedořešený.

Tento lékař mi přišel dobrý tak cca před 15 lety, kdy jsem k němu začal chodit, to se ještě pečlivě věnoval, vyšetřil a vysvětlil.V současné době z něj musíte odpověď "páčit", celá návštěva ordinace trvá max. 5 minut a z toho většinu zabere
administrativa u nepříjemných sester.
Naštěstí je v Pb dnes více očařů a troufám si tvrdit,že lepších.

Nevidím žádný problém, je to profesionál a také obchodních a nabízí věci které konec konců patří k jeho oboru a kdo to dnes nedělá

Chodíme k panu doktorovi se synem od malička,má poměrně vážnou oční vadu,kterou pan doktor rychle rozpoznal, začal účinně řešit a určitě dochází ke zlepšení, panu doktorovi důvěřuji.Co mi chybí,je více komunikace o daném problému,většinou z něj informace"tahám".Ale nechci si stěžovat,jsem ráda, že k němu máme možnost chodit.

přesně, souhlasím s kladnými hlasy, jen paní sestřička je HODNĚ nepříjemná...

dobrý lékař, ale nepříjemné sestry