Praktický lékař pro dospělé
Žižkova 922, Pacov

X

K tomuto lékaři není dobré přicházet s tím,že si myslíte co vám je, protože poté se vás zeptá proč si to jako myslíte. Tak když jdu k doktorovi tak většinou jdu s tím,že zhruba vím co mě trápí a on to má potvrdit nebo vyvrátit ne? Navíc místo toho, aby se podíval do karty co jste užívala za prášky se vás na to zeptá, aby se "chudák" nenadřel při tom hledání v ní. Nepříjemný přístup a neochota.Ovšem 30 Kč nezapomene vybrat, sotva co si sednete na židli.. Aspoň, že má příjemnou sestřičku:)

já jsem si svojí nemoc odhalila sama. On mi jen říkal počkáme co to udělá a já byla jak mrtvá :-) Podle mě neumí vyléčit ani tu rýmu s kašlem, protože ty léky co předepisuje, nad tim by občas zůstal rozum stát.

Celkem dobrý lékař.

Pokud chcete, aby Vám napsal neschopenku, to půjde. Ale máte-li v úmyslu odhalit nemoc..., posvítí Vám do pusy, skásne 30 korun, řekne Vám, že neví a pak Vás pošle za odborníkem. Já jsem chodil rovnou za odborníkem a popravdě řečeno, když jsem řekl, kdo byl můj praktický doktor, nebyl problém, aby mě ihned vzal. ... ale kašel a rýmu pozná.