Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. Emy Destinové 7, Stráž nad Nežárkou
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Vždy na mi pomohl a za 30let co jsem k němu chodil se nezmýlil a moc pomohl neznám lepšího doktora!!!!!!


Š
Ověřeny pacient

..Je to výborný lékař..potvrzuje to,že člověk má vykonávat práci..které rozumí..nejen že je lékař v ordinaci..ale navštěvuje pacienty kdyko-li to jejich stav vyžaduje..měla jsem 2krát po sobě kolaps a když jsem mu volala a popsala příznaky..hned věděl že to je žlučník..poslal mě na sono a jeho dík že vše bylo v počátku jsem šla na operaci..kde zjistili gynekologický problém a díky tomu jsem musela navštívit i gynekologa..MUDR-Kymella který opět po vyšetření poznal že věc je opravdu vážna..a verdikt zněl-rakovina děložního čípku..opět operace 7.12.2011 a 4.1.2012 výsledky výborné díky skvělému týmu naších lékařu i Pelhřimově vše dopadlo skvělé..mají zlaté ruce od mého obvodního lékaře až po nemocnici..za vše jím moc děkují..ikdyž oni nestojí za dík jen konaj svojí práci skvěle a svědomím..zachránili mě život..a vím že ne jen mě..ale mají spoustu takové zkušenosti...moc děkují..Škripková Anna-Kunžak


je to dobry lekar


K

Když jsem chytil v J.Hradci salmonelózu tak mě z ní dostal v rekordním čase! I můj doktor v Pardubicích byl překvapenej jak dobře mi to zaléčil a chválil si to...Vytáhnutý klíště, vyléčená angína, nemám s panem doktorem jedinou negativní zkušenost :-)
Kryštof Kudláček


Á

Nevím, kam jej zařadit. Je pravda, že injekci proti bolesti vám píchne ochotně i doma v neděli, na druhé straně diagnostikuje ve většině případů na vzdálenost od stolu ke dveřím. Manžela "léčí" s vysokým tlakem už několik let. Za tu dobu mu jej změřil pouze 2x! Jinak předepíše prášky a konec. S jinými lékaři nemohu posuzovat, nechodím k nim.


M

Dobrý lékař s profesionálním i lidským přístupem, příjemný,ochotný, naše rodina je s ním velmi spokojena.


Bohužel se přikláním k negativnímu hodnocení tohoto lékaře.Diagnózy určuje od stolu, nezabývá se příliš pacienty, nedůsledný...bohužel je v obci jediný, proto mnozí starší občané nemají možnost lékaře změnit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Pana doktora a jeho práci znám více než 20let a nechápu, jak někdo může napsat něco podobného viz výše. Jde o erudovaného a obětavého lékaře, znalého problematiky, který je ochoten kdykoliv pomoci. Mohu vřele doporučit.


X

pan doktor se o mě stará již mnoho let a vždycky mi velmi pomohl a našel si čas si se mnou v ordinaci popovídat, všemu rozumí a chová se hezky hlavně ke starším lidem


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti