Ordinace praktického lékaře
nám. Emy Destinové 7, Stráž nad Nežárkou

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Vždy na mi pomohl a za 30let co jsem k němu chodil se nezmýlil a moc pomohl neznám lepšího doktora!!!!!!

..Je to výborný lékař..potvrzuje to,že člověk má vykonávat práci..které rozumí..nejen že je lékař v ordinaci..ale navštěvuje pacienty kdyko-li to jejich stav vyžaduje..měla jsem 2krát po sobě kolaps a když jsem mu volala a popsala příznaky..hned věděl že to je žlučník..poslal mě na sono a jeho dík že vše bylo v počátku jsem šla na operaci..kde zjistili gynekologický problém a díky tomu jsem musela navštívit i gynekologa..MUDR-Kymella který opět po vyšetření poznal že věc je opravdu vážna..a verdikt zněl-rakovina děložního čípku..opět operace 7.12.2011 a 4.1.2012 výsledky výborné díky skvělému týmu naších lékařu i Pelhřimově vše dopadlo skvělé..mají zlaté ruce od mého obvodního lékaře až po nemocnici..za vše jím moc děkují..ikdyž oni nestojí za dík jen konaj svojí práci skvěle a svědomím..zachránili mě život..a vím že ne jen mě..ale mají spoustu takové zkušenosti...moc děkují..Škripková Anna-Kunžak

je to dobry lekar

Když jsem chytil v J.Hradci salmonelózu tak mě z ní dostal v rekordním čase! I můj doktor v Pardubicích byl překvapenej jak dobře mi to zaléčil a chválil si to...Vytáhnutý klíště, vyléčená angína, nemám s panem doktorem jedinou negativní zkušenost :-)
Kryštof Kudláček

Á

Nevím, kam jej zařadit. Je pravda, že injekci proti bolesti vám píchne ochotně i doma v neděli, na druhé straně diagnostikuje ve většině případů na vzdálenost od stolu ke dveřím. Manžela "léčí" s vysokým tlakem už několik let. Za tu dobu mu jej změřil pouze 2x! Jinak předepíše prášky a konec. S jinými lékaři nemohu posuzovat, nechodím k nim.

Dobrý lékař s profesionálním i lidským přístupem, příjemný,ochotný, naše rodina je s ním velmi spokojena.

Bohužel se přikláním k negativnímu hodnocení tohoto lékaře.Diagnózy určuje od stolu, nezabývá se příliš pacienty, nedůsledný...bohužel je v obci jediný, proto mnozí starší občané nemají možnost lékaře změnit.

Pana doktora a jeho práci znám více než 20let a nechápu, jak někdo může napsat něco podobného viz výše. Jde o erudovaného a obětavého lékaře, znalého problematiky, který je ochoten kdykoliv pomoci. Mohu vřele doporučit.

X

pan doktor se o mě stará již mnoho let a vždycky mi velmi pomohl a našel si čas si se mnou v ordinaci popovídat, všemu rozumí a chová se hezky hlavně ke starším lidem