Sam. ord. PL pro dospělé
Malé náměstí 1500, Benešov

Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé Jiný

Sice se u pana doktora čeká, ale vyplatí se. Je to machr a vždy se snaží léčit tou nejlepší cestou. Drtivá opatření/léčba až po tom, co méně invazivní řešení nepomůže.
Co mě ale mrzí je, že přestože jsou objednaní napsaní až v odpoledních hodinách, chodí tam i v dopoledních a všichni, kdo si přivstali, aby mohli jít rychle do práce, školy, k dítěti, lehnout a marodit musejí čekat a jsou předbíháni.

Toto bych ještě zlepšil. Ať tam objednaní chodí opravdu až v době, kterou lékaž uvádí na dveřích. Alespoň, že už nemá objednané hned po ránu. To bylo poměrně nešťastné období.

Pane doktore, za vše díky!

Milý,hodný,svědomitý a trpělivý....jinak by se u něj nestály takové fronty.

Svědomitý a velmi dobrý odborník.
Jediná jeho chyba, že má vždy plno.

Ing Lutobor Kefurt

prostě je dobrý.

výborný lékař jen to čekání

Je to výborný lékař, vždy vše dobře diagnostikoval a je velice příjemný. Podle toho ovšem vypadají čekací hodiny a je pravda, že bohužel hodně lidí se dostane přes postranní dvěře. Stejně si však myslím, že je pan doktor nejlepší a že se vyplatí počkat.

JE NEJIEPŠI-odhad,diagnoza,doporučeni,lečba-a lidskost k pacientum

Pan doktor Pečenka je vynikající lékař, odborník a diagnostik. Jsem s ním velmi spokojený a neměnil bych!

Pan doktor je opravdu výborný, proto má plnou čekárnu. Kdyby byl špatný nebo průměrný, tak by měl čekárnu poloprázdnou....

Nemám možnost komentovat, protože se mi k panu doktorovi vůbec nepodařilo dostat. Šla jsem po angíně na kontrolní odběr krve. jelikž to byl jen zastupující lékař, šla jsem na sedmou tak jak jsem zvyklá u svého lékaře. Odběry mají od 7.30. Sestra si to přihasila bez omluvy v 7.55, a po předložení doporučení od svého lékaře mi toto vrátila, a vysvětlila, že mám čekat, až přijdu na řadu. Ještě před tím, se ubezpečila, že jsem na MD, jak se psalo v doporučení. Zřejmě usoudila, že na mateřské mám dost času na to, abych si počkala, protože když už mě předběhli i lidé, kteří přišli dávno po mě (sestra si volala pacienty jmenovitě) , a minula devátá hodina, své čekání jsem vzdala. Pan doktor je z doslechu vynikající, ale dostat se k němu je dost umění.