MUDr. Jaroslav Novák

Zubař Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Stomatologická ordinace
Dukelská 1112, Mladá Boleslav

Hodnějšího zubaře, jsem snad ještě nikdy neviděla, po tom co jsem se trápila s moudrákem ho pán doktor vytrhl bědem chvilky a byl na mě moc hodný ikdyž jsem se moc bála....

Chodila jsem, ale nechodím. Všechny plomby mně vypadly asi po půl roce. Hrůza a děs. Když začínal, byl vynikající, ale peníze ho zkazily, hlavně jeho paní je nemožná a bere úplatky, podvádí, píše si úkony navíc.Nemá žádné sociální citění. Nemožná k dětem, předvádí se před Němci. No katastrofa.

Chodil jsem s celou rodinou k panu Novákovi, ale asi tak před rokem až dvěma se začaly dít v jeho ordinaci změny, které mě nakonec přiměly změnit po 20 letech stomatologa. Dříve jsem se objednával na pravidelné prohlídky jednou za půl roku, při prohlídce mi byl občas nalezen kaz, někdy nic někdy 2. Neměl jsem žádný podezření, pan Novák zuby vždy spravil a plomby drží doposud. Nutno ovšem dodat, že za bílé si účtoval (a účtuje) 600 - 900 Kč za jednu, přičemž jiné už ani nenabízel. Asi by si o ně člověk musel říci. V jeho ordinaci se průběžně střídají včetně jeho celkem 4 zubaři, a tak se stalo, že když jsem přišel v roce 2011 na pravidelnou kontrolu k panu Novákovi, seděla místo něho v ordinaci jeho žena paní Nováková (též zubařka). Zuby mi prohlédla ona a nalezla 4 kazy. To pro mě bylo velice nepříjemné, protože tolik kazů jsem nikdy doposud neměl a ještě půl roku zpátky jsem je měl v pořádku. Na prohlídce byla také moje sestra, které paní zubařka nalezla dokonce 9 kazů. Nevěřícně jsme oba kroutili hlavou. Jak je možné, aby měl někdo, kdo se stará o své zuby 9 kazů, když do té doby téměř nic. Pokud to byla pravda, pak musel pan Novák některé kazy dlouho přehlížet. Opravu zubů rozplánovala paní Nováková na menší opravy celkem do následujících 6 měsíců. To mi přijde také velice nesolidní. Pokud má někdo v ústech kazy, pak je jasné, že za 6 měsíců se ještě zhorší. Cílem by mělo být opravit je co nejrychleji. Poslední věcí, která mě poměrně vadila, je skutečnost, že během následných oprav zubů se v ordinaci prostřídávali všichni úřadující zubaři a já popřípadě moje sestra jsme pokaždé narazili na někoho jiného. Osobně upřednostňuji, když má člověk jednoho zubaře, kterému důvěřuje a který pacienta zná. Zatímco v ordinaci pana Nováka se člověk cítí jako v opravně, kde vám zuby pokaždé dělá jiný mechanik. Z toho, co jsem tady četl od jiných lidí si myslím, že pan Novák a paní Nováková nechávají staré kazy být, čekají až se zvětší a pak vykazují větší opravu. Pokud však pacient chce bílou plombu, zaplatí to on. Kromě toho si myslím, že paní Nováková si část kazů vymyslela, protože nalézt na jedné prohlídce 9 kazů podle mě není možné. Zuby mám nyní sice v pořádku, ale za celkovou cenu několika tisíc. Tuto ordinaci nedoporučuji, protože jsem v ní po všech zkušenostech ztratil důvěru. J. Rulař

Chodila jsem, ale nechodím. Všechny plomby mně vypadly asi po půl roce. Hrůza a děs. Když začínal, byl výnikající, ale peníze ho zkazily, hlavně jeho paní je nemožná a bere úplatky, podvádí, píše si úkony navíc.

Půl roku bolesti, vystřelující do půlky hlavy, než se pan doktor uráčil udělat rentegen a zjistit, že mám v čelisti cystu. Několikaměsíční bolest zubu a čelisti, údajně smyšlená, než se mi rozpadl zub a následně mi byla za několik tisíc nasazena korunka, dále neustávající bolest, přestup k jinému lékaři, který zjistil, že pod zubem je zánět, který již rozpustil část čelisti, takže zub i s korunkou musel být odstraněn a na jeho místo NELZE dát implantát. Další tři zuby se špatně zaplněnými kanálky, tzn. další bolest, další zánět, další peníze. Synovu mezeru mezi předními zuby přecházel s tím, že jednou budou rovnátka, nový lékař briskně tento problém vyřešil úpravou uzdičky a zuby se srovnaly zadarmo. Toto je jen malý výčet toho co na nás pan doktor napáchal. Pro mě je tento lékař důkazem toho, že by měli být lékaři přezkušováni z odborné způsobilosti. Čekárna vyzdobená diplomy nezaručí kvalitní práci a schopnosti.

Pana doktora Nováka můžu jen doporučit.

Odbornost a lidský přístup hovoří za vše.

S ordinaci nejsem vubec spokojena, chtela bych odejit, ale nevim kam. Zubari jsou v Mlade Boleslavi preplneni. Nelibi se mi ani pristup sester, ani pristup doktoru. Byla uz jsem na ruznych zakrocich u vsech, kteri v ordinaci pracuji. Potrebuji predelat korunku na prednim zubu a bojim se to podstoupit v tehle ordinaci, protoze korunka na stolicce nedopadla moc dobre. Osobne nedoporucuji, ale necht si kazdy udela nazor sam.

Hrůůza, nejdrříve jsme chodili celá rodina k panu Novákovi, ALE když jsme přestoupili k jiné paní zubařce, tak to bylo peklo! Objevila mi na na 5 zubech kazy, na kterých byla blomba!! 5 zubů mi museli dát pryč a to ještě není konec, nejdříve sem vůbec nic necítila když jsem chodila k Novákovi. Naštěstí jsme objevili LEPŠÍ lékařku !!!! Která mi dala zuby dopořádku.... Sice má moderní ordinaci, ale zrak asi mu moc dobře neslouží!

Moderní ordinace, kvalitní služby, příjemné vystupování lékaře i sester, stálé investice do moderního vybavení, nejmodernější rentgen - to vše za cenu vyšších plateb za ošetření než u jiného lékaře. Zdá se mi také, že lékař ošetřuje jen velké kazy, za které pak pochopitelně účtuje mnohem více peněz. Když máte kaz menší, tak jej neošetří a čeká až se zvětší. Je to pro něj výhodnější. Zda se registrovat do této ordinace nechám na zvážení každého.

moderní ordinace, profesionální přístup lékaře i ostatního personálu, kvalitní nadstandardní i klasická péče, žádná negativní informace