Adresa

Kochova 1185, Chomutov
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

K
Ověřeny pacient

Pan Doktor krákora , i sestřička Kratochvílová jsou pro naši rodinu nepostradatelní !!! Cokoliv jsme potřebovali vysvětlit , vyřešit , pomoct , objednat , doporučit , vždy nám vyšli maximálně vstříc . K synovi , k dceři , ale i k nám rodičům se chovali pokaždé mile , děti se nikdy nebály žádného vyšetření a jako rodiče jsme věděli , že je jim poskytnuta profesionální péče . Proto tam taky děti zůstanou až do dovršení svých 19-ti let . Myslím , že jinde jim už tenhle servis málokdo poskytne. Tímto děkujeme mnohokrát a určitě doporučujeme Všem ostatním rodičům , kteří chtějí mít o své děti postaráno od pana Doktora a sestřičky , kteří jsou na tom pravém místě !!! S díky rodina Hlavova :)


Ověřeny pacient

Jako člověk je moc milý, sympatický a většinou vyjde vstříct, avšak musím uznat, že jediné, jak u mě vše řešil, bylo neustálé nasazování antibiotik...Jinou alternativu bohužel nebyl schopen vymyslet. Díky tomu mám imunitu tak sníženou, že jsem permanentně nemocná. Když jsem si u něj chtěla vyžádat odběr a následné vyšetření krve, byl rezidentně proti, ačkoli mi bylo pořád dlouhodobě zle. Po dlouhém naléhání a přemlouvání tedy svolil, ač nerad, a z vyšetření se zjistilo infekční onemocnění jater - mononukleoza , E-B virus, megalovirosa atp.už v prodělaném stádiu...Měl by se věnovat jen kariéře politika, pro kterou se rozhodl... a ne si držet ordinaci pro "pozdější" případ.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Nejlepší pediatr! :)


P

Velmi dobrý dětský lékař.Přijemné vystupování.


E

Na jeho péči si nemohu stěžovat. Sestra byla také vždy jen milá, je to také rozhodně intelgentní člověk na svém místě. Jen je škoda, žepan doktor díky svému pracovnímu vytížení "jinde" není v ordinaci vždy, když musím tuto ordinaci navštívit.


M

Vynikající lékař pro děti a dorost,na Chomutovsku.Člověk na pravém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti