Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Kochova 1185, Chomutov

Pan Doktor krákora , i sestřička Kratochvílová jsou pro naši rodinu nepostradatelní !!! Cokoliv jsme potřebovali vysvětlit , vyřešit , pomoct , objednat , doporučit , vždy nám vyšli maximálně vstříc . K synovi , k dceři , ale i k nám rodičům se chovali pokaždé mile , děti se nikdy nebály žádného vyšetření a jako rodiče jsme věděli , že je jim poskytnuta profesionální péče . Proto tam taky děti zůstanou až do dovršení svých 19-ti let . Myslím , že jinde jim už tenhle servis málokdo poskytne. Tímto děkujeme mnohokrát a určitě doporučujeme Všem ostatním rodičům , kteří chtějí mít o své děti postaráno od pana Doktora a sestřičky , kteří jsou na tom pravém místě !!! S díky rodina Hlavova :)

Jako člověk je moc milý, sympatický a většinou vyjde vstříct, avšak musím uznat, že jediné, jak u mě vše řešil, bylo neustálé nasazování antibiotik...Jinou alternativu bohužel nebyl schopen vymyslet. Díky tomu mám imunitu tak sníženou, že jsem permanentně nemocná. Když jsem si u něj chtěla vyžádat odběr a následné vyšetření krve, byl rezidentně proti, ačkoli mi bylo pořád dlouhodobě zle. Po dlouhém naléhání a přemlouvání tedy svolil, ač nerad, a z vyšetření se zjistilo infekční onemocnění jater - mononukleoza , E-B virus, megalovirosa atp.už v prodělaném stádiu...Měl by se věnovat jen kariéře politika, pro kterou se rozhodl... a ne si držet ordinaci pro "pozdější" případ.

Nejlepší pediatr! :)

Velmi dobrý dětský lékař.Přijemné vystupování.

Na jeho péči si nemohu stěžovat. Sestra byla také vždy jen milá, je to také rozhodně intelgentní člověk na svém místě. Jen je škoda, žepan doktor díky svému pracovnímu vytížení "jinde" není v ordinaci vždy, když musím tuto ordinaci navštívit.

Vynikající lékař pro děti a dorost,na Chomutovsku.Člověk na pravém místě.