Sam. ordinace PL - stomatologa
nám. Čeňka Strouhala 25, Seč

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Tady bylo asi něco hodně špatně. Snaha pomoci sice byla,ale 5ti minutové návštěvy s "ošetřením kanálků" absolutně bezvýznamné. Jeden zub mám pryč a ještě špatně vytrhlý, pan doktor to věděl a neřešil. Další zub se po 10 ošetření rozpadl a stačilo jen kousnout do rohlíku, přičemž mi bylo řečeno, že to byl asi nějaký tvrdý rohlík. Zub spraven a po půl roce mám pouze půlku. Dentální hygiena je zbytečná, stačí si ústa kloktat šalvějovým čajem.. Po x letech jsem konečně našla nového zubaře a obávám se toho, co mi vůbec řekne. Za celou dobu mi nebyly zuby zretgenovány a žádosti o injekce při zákrocích nevyslyšeny. Zubaře nedoporučuji ani já ani mé okolí, které se setkali se stejným přístupem.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Zdravím všechny příznivce, u čtení tohoto komentáře....
Bohužel pan Johanides bere své klienty jak ve fabrice na běžícím páse, naposledy mi opravil zbytek zubů, po týdnu bolesti... a takto stále dokola, naposledy jsem u něj byl v unoru, a když mi pan ,,zubař,, chtěl vrtat 4řku nahoře(zdravou) misto 4řky dole, tak jsem se u něj už neukázal, přes velké utrpení jsem našel nového dentistu, po vstupním rentgenu mi bylo řečeno, že 15 zubů je ŠPATNĚ opraveno(zaděláno amalgánem i bílou plombou) od pana ,,zubaře,, Johanidese.... bohužel s tím už nic neudělám, velmi mě mrzí tato zkušenost a nedoporučuji.
Největší štěstí je že pan ,,zubař,, koncem měsíce 6/23 končí... Všem kteří mají podobnou zkušenost, přeji hodně štěstí v následné opravě vašich zubů.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Naprosto hrozný přístup, nebyla provedena žádná vstupní prohlídka či rentgen, zaplombovaný zub, který ani nevyvrtal takže pod plombou dále hnil, měl jsem ukrutné bolesti zubů a dalších asi 8 kazů v ústní dutině bylo naprosto ignorováno. Ani nemluvím o tom, že mi bylo zjištěno odvápnění zubů, špatné krčky a dásně. Naprosto zničené zuby a je přede mnou dlouhá cesta na jejich uzdravení. Nedoporučuji a v životě bych už nenavštívil, ani kdyby mi měli všechny zuby vypadat.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Oprava zubu

Chodil jsem k doktorovi pět let platil jsem korunky s tím ze zuby budu mít v pořádku ale bohužel opak byl pravdou.Pan doktor nemá poradny rentgen a když mi ho následně dělali zjistil mi ze pod korunkamy jsou kazi a špatně vyplněné kanálky už jsem přišel o jeden zub samozřejmě s korunkou.Dr.Johanidese doprucuji tem co si neváží svých zubu.Rekli mi po důkladné kontrole v za 8zubu by se mělo vytáhnout jima mě hrůza.Bolestive a opravovat mi to budou min. 3 roky plus další peníze za implantáty.Nedoporucuji nikdy tam už nepůjdu

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Pana zubaře absolutně nemohu doporučit. Šla jsem k nemu z pohotovosti s rozbitým zubem, který zadelaný v puse ani neviděl a ještě mi pochválil hezké zuby! Následně mi tedy zub začal opravovat, odmítl mi jej umrtvit. Nic horšího jsem v životě nezažila. Jeho trvalá výplň mi vydržela 3 dny a vypadla. Z psychických důvodu jsem k nemu po poslední zkušenosti odmítla jít a hledala jinde. Nový zubař mi prohlédl všechny zuby, udělal rentgeny a zjistil, že mám kaz na všech zadních zubech! Už jsem u něho nechala přes 12 tisíc za opravy podle Johanidese krásných zubu! A rozbitý zub mi nezachránil, protože ani nevěřil, kdo mi s nim něco takového mohl udělat. Takze kvalita nulová! Mockrát děkuji...

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Bohužel se přidávám mezi nespokojené pacienty. K panu doktorovi jsem přešla od mé původni zubařky (důchodový věk a na kvalitě už to bylo bohužel znát)...pan doktor neudělal žádnou vstupní prohlídku, žádný rentgenový snímek. Pouze mi ošetřil kanálky (zub byl rozdělaný z pohotovosti) a to pro mne dosti bolestivým způsobem...následné prohlídky zubů trvali cca půl minuty s tím, že je vše v pořádku...i přesto, že jsem si u jednoho zubu stěžovala na problémy. Dnes jsem si u soukromého zubaře zaplatila "vstupní prohlídku", kde mi udělali rentgeny a pořádnou kontrolu...v jakém stavu ty zuby jsou budu ještě hodně dlouho rozdýchávat a dlouho budu docházet na opravy, budu ráda jestli mi zuby zachrání. Několik kazů, špatně vyplněné zuby...a to je to tři měsíce od poslední kontroly u pana doktora. Za mne pana doktora bohužel doporučit nemůžu...pokud hledáte rychlost, tak ano...pokud kvalitu, tak bohužel ne.

S předešlými hodnoceními nesouhlasím Pan Mudr. Johanides neumí pořádně léčit. V rodině nám způsobil velké problémy se zuby. Po každé prohlídce nebo vrtání a zablombování musíme navštívit zubní pohotovost v Pardubicích a to nemluvě o tom že když vás bolí zub tak jediné co umí je vyvrtat zub i přesto že tam není žádný kaz a vyvrtává velké díry i když to není potřeba. A proto jsem s Panem Mudr. Johanidesem velmi nespokojen. Už si hledám nového zubaře.

Do ordinace jsem vstoupil jako nový pacient. Problém: uštípnutá šestka dole.
Postup: Žádná vstupní prohlídka, žádný snímek pro kontrolu kazů apod. Rychlé zaplnění kompozitem, kasírování a hotovo. Následky: o 3 měsíce později jsem podstoupil endo (ošetření kanálků), raději jinde.
Netvrdím, že pan doktor může za následné endo. Jen mě mrzí, že se tomu nejspíš dalo předejít, kdyby proběhla řádná kontrola.

Mohu jen souhlasit s předchozími názory. Pan doktor je jako lékař velmi ohleduplný a velice ochotný. Rovněž patřím mezi ty, které ošetřil i o víkendu, když jsem měla velké bolesti. Bez prodlení, po zazvonění u něho doma, se mnou ihned a ochotně šel do ordinace a bolavý zub mi ošetřil. Takových lékařů již dnes asi mnoho není a proto si je hýčkejme.

Pan Doktor je opravdu laskavý,bolel mě zub tak jsem mu zavolala a on ochotně do půl hodiny byl v ordinaci a pomohl mi s bolestí.Opravdu velmi hodný a ochotný stomatolog mohu jen doporučit!