Jaroslav Hammer, zubař Znojmo

Zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Názory

Umístění: Zubní lékař Jiný

K panu doktorovi jsem chodil před několika lety. Dělal mi dvě korunky a až teď po letech se ukazuje, že to je zfušované. Zuby špatně vyplněné, nedostatečně ošetřené. Jeden už i musel ven. Měl jsem jej za opravdového odborníka, ale teď je vidět, že jsem se spletl.

Anonym:Pan doktor své povolání ovládá rutině. Má skvělý přístup k pacientům a čekací doby v čekárně nejsou dlouhé.Patří určitě k nejlěpším

To je doopravdy PAN DOKTOR má všechny klady,ani jednu chybičku .Děsím se,až půjde do důchodu.Takových výborných doktorů moc nenajdete.

Jaroslav Hammer je velmi svědomitý,po letitých zkušenostech mohu říct opravdu fundovaný.Je i pravdou,že nikdy nepociťuji žádný strach,neboť jeho profesionální přístup opravdu uklidňuje.Nevím,kolik let již k němu chodím,ale já nepoznala lepšího.Spíš mám už nyní obavy kam budu chodit,až půjde do důchodu

Velmi erudovaný, pečlivý a ochotný. Při zákrocích pohodový a pacienta svým chováním uklidňuje a zbavuje ho stresu.

Pan MUDr. Jaroslav Hammer je svědomitý, pečlivý a obětavý lékař.

Vynikající odborník s lidským přístupem. Občas dokáže nemožné po odborné stránce a také po organizační stránce-v akutním případě si vždy najde čas.Má smysl pro humor,kterým dokáže rozptýlit strach pacietů natolik,že se člověk k zubaři skoro těší.

práce stomatologa mu prostě sedí!!!!!!!

Jde o jednoho z nejlepších stomatologů na okrese Znojmo,pracuje perfektně,
jeho péči vyhledávají i výše erudovaní lékaři a sestry nemocnice ve Znojmě.
Vřele doporučuji.

velice dobrý ,jak po technické stránce tak po praktické