Golovinova 1559, Kadaň
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost (mapa)

Opravdu výborný lékař mockrát mi pomohl

Ano,pan doktor je opravdu milý a usměvavý,ale....to je asi tak vše.
Zápal plic jsem si musela poznat sama a důrazně požádat o rtg, na otřes mozku nám předepsal brufen,doporučení k alergologovi jsem si také musela tvrdě vydobýt a to nemluvím o preventivních prohlídkách,kdy "chlapec vypadá zdravě".atd.,atd.
Nyní chodíme k jinému lékaři a ten mé syny dokonce i prohlédne a vezme krev na sedimentaci...

Ačkoliv dříve šlo o velice schopného a ochotného lékaře, dnes už toto tvrdit nemohu. Diagnóza "Třes rukou nech koňovi" se mi příliš nezamlouvá.

Velmi milí a příjemný lékař

Letité skušenosti,jsme s ním velmi spokojeni

K panu doktorovi chodíme téměř 19 let. Tolik je už té naší holce. Za tu dobu jsme jej poznali nejen jako výborného lékaře a diagnostika, ale i jako skvělého a čestného člověka, který má i smysl pro humor. Při příchodu nás vždy přivítá s úsměvem na tváři.

Říká se, že všichni stárneme, ale v případě pana doktora to zřejmě neplatí.

Na tomto lékaři velmi oceňuji, že "neustrnul" ve svém oboru, že se stále odborně vzdělává a přichází s něčím novým. Zajímá se o nové léky, nové způsoby léčby apod.

Za toto bych chtěl jemu i jeho rodině poděkovat. Stálé zdraví, pane doktore!
S úctou

Rodina Ing.Jana Chvátala, Kadaň

Pan doktor i paní sestřička jsou velmi příjemní a ochotní,ve svém oboru profesionální. V této ordinaci panuje příjemná atmosféra, výborný přístup k dětem i k jejich rodičům. Tuto ordinaci mohu jen DOPORUČIT.

Doporučuji,velmi dobrý lékař se skvělým přístupem k dětem.