MUDr. Jaroslav Černušák

Zubař Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
sídliště Zátiší 1025, Kralupy nad Vltavou

Pana doktora Černušáka mám hodně ráda, škoda že už neordinuje jako dříve a já přešla do ordinace vedlejší, kde se mi to nelíbí, ale zase mám záruku, že když si mladý pan doktor není jistý, tak zavolá na konzultaci pana doktora Černušáka.

Pan doktor je nejlepší zubař u jakého jsem mohl sedět.Naprosto špičkový přístup.Rád vše vysvětlí.Zákroky pod jeho rukou jsou perfektní.Moc mu děkuji

Nejlepší zubař široko daleko co znám. Navíc je i lidský - přizná i chybičku, pokud se mu vzácně stane.

Pan doktor je vážne nejlepší, ale bohužel už přestal naplno pracovat a jeho náhrada pan doktor saido kamal, já mám jen špatné zkušenosti, svojí práci odbývá, neni vůbec profesionální, myslim si že po odchodu pana Černušáka ztratí tato ordinace spoustu pacientů.

Odborně zdatný,vzdělávající se v novinkách,milý a asertivní,vysvětlí provedení zákroku i cenu,doporučí event.další ošetření,a hlavně prevenci

perfektni zubar, nemenila bych....jen mam obcas pocit ze toho ma az moc a nema dostatek casu aby mohl poskytnout lepsi peci, kterou ale nekdo potrebuje.....jinak spokojenost

Lidský přístup,profesionalita,jiný zubař pro mě neexistuje...On je naprosto nejlepší!!!

Když jsem k němu před mnoha lety z menší vesnice přešla, byl to pro mně vstup do pohádky. Ochotný, velmi vstřícný, velmi šikovný, myslím, že to co jiní zkazili, velmi dobře napravil. Vše v klidu vysvětlí, podá více variant, dražší Myslím, že za odvedenou dobrou práci rádi zaplatíme všude. Z vlastní zkušenosti vím, že leckde se vezme úplatek, aby vás vůbec vzali a pak hledáme někoho, kdo to napraví.

nejlepší lékař, ke kterému jsem chodila, ochotný, přívětivý, prostě fajn.

Velmi chvályhodný odborník, i když u něho nejsem zaregistrován takřka doslovně mi zachránil zuby. Co spackala doktorka ke které jsme chodili na základní škole - jméno si bohužel nepamatuji, to on spolu s doktorkou Patočkovou z Mělníka,mj také odbornice na slovo vzatá, napravil a zachránil můj chrup před zkázou jenž mohl způsobit křivý zkus. Je sice pravda, že si v čekárně chvíli posedíte, ale já jako nezaregistrovaný to jinak ani očekávat nemohu. Doktor Černušák je svědomitý a vynikající lékař. Vřele doporučuji