Praktický lékař stomatolog s laborat.
Kollárovo náměstí 9, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat. Jiný

Nerozumím ostatním názorům ohledně arogance a jiných negait. K paní doktorce chotím již 15 let a nemůžu si stěžovat. Nikdy jsem nečekal, vždy vše vyšvětlí, plomby dělat umí klasické i bílé a dává si s nimi záležet.

K paní doktorce jsem docházela přes 5 let. Každá prohlídka trvala přibližně 3 minuty a po čase mi tato skutečnost přišla zvláštní. Moje rodina měla problémy, ale vše bylo nějak vyřešeno tak, že se musel problém stále opravovat a práce byla provedena chybně a nekvalitně.Po letech jsme přešli k jiné zubařce a přišel šok. 3 měsíce po poslední prohlídce u paní Bankové mi nová paní doktorka sdělila že mám 4 kazy a jednu špatnou plombu a to nemluvě o zbytku rodiny. Za tu dobu nám paní Bankova neudělala ani jeden rentgen, aby zjistila například mezizubní kazy. Zkušenost velmi špatná a paní doktorku opravdu nedoporučuji.

Tak tuhle zubařku opravdu nedoporučuji. Chodila jsem k ní od dětství, protože k ní chodila celá moje rodina a každá návštěva její ordinace pro mě byla traumatizující. MUDr. Banková je arogantní, neempatická a její služby jsou navíc šíleně předražené. Po poslední návštěvě u ní jsem se definitivně rozhodla změnit zubaře. Byla opět arogantní, bavila se se mnou bez špetky slušného chování, dávala vyloženě najevo že je něco víc než já, že je přeci MUDr. a nejlepší zubařka na světě! Což tedy rozhodně není - mnohokrát se stalo, že mi plomba po pár hodinách od zákroku vypadla, že mě zaplombovaný zub dál bolel, i když mi řekla, že už je opravený a tak jsem tam musela znovu, bombu mi vytáhla a až pak poznala, že je zub poškozený celý, atd atd a to nepočítám stížnosti ostatních členů rodiny, kteří k ní také chodily.. doteď mě mrzí, že jsem jí při přechodu k jinému zubaři neřekla vše narovinu - co si o jejím chování a přístupu k lidem myslím.. je to zlá a necitlivá osoba.. navíc špatně vidí - sama se jednou nechala slyšet, že se s brýlemi necítí dobře. A proto tak často přehlédne kaz. Jen ať víte..

Mám na předních zubech slabou sklovinu, a paní doktorka mi již jednou dělala opravu, měla jsem 5 bílých plomb... šla jsem tam po půl roce a řekla jsem jí, že se mi odštípla zase sklovina a na tom stejném místě jako se to již před půl rokem opravovalo, tak jsem si naivně myslela, že by to mohlo být bráno jako reklamace, popř. s nějakou slevou, ale mýlila jsem se...Ještě k tomu mě seřvala, že já nejsem doktorka abych jí říkala co mi je, a co by měla opravit...následně se tam objevil rovnou i kaz, a tak to bylo za plnou pálku...a prý že reklamace nepřichází v úvahu, a že to nikdy nejde udělat pořádně a to kvůli vzduchu, prachu, slinám, atd... No, končím, a budu hledat nějakého jiného zubaře s normálním přístupem k pacientům...a to asi jako k zákazníkům: "můj zákazník = můj pán"

nepříjemná, AROGANTNÍ, po odborné stránce nic moc. nedoporučuji!!

Musím se přidat k ostatním. K paní doktorce jsme přišli podle bydliště. Nejdřív jsem byla příjemně překvapená, že nás objednala na rentgen, protože za celou dobu, co chodím k zubaři jsem na něm snad ještě nebyla. Potom už ale příjemná překvapení skončila. Poprvé mě u zubaře bolela i obyčejná kontrola zubů. Našla mi nějaké kazy, tak mi začala zub vrtat. Nechápu, jak to dělá, ale všechno je na vás špatně. U mně konkrétně jí vadil můj jazyk. Řekla mi, že ho mám moc velký a že jí tam překáží. Musím říct, že stejné zuby se mi kazí opakovaně, takže už mi to místo vrtal i jiný zubař a s jazykem problémy neměl. Paní doktorka je naprosto surová, strčila mi do pusy celou ruku, že jí tam něco zapadlo, roztrhla mi koutky a málem mi vykloubila čelist. Nikdy jsem nic podobného nezažila. Naprostá surovost. Manželovi zase řekla, že si neudržuje ústa, i když on na rozdíl ode mně neměl žádný kaz a zuby si čistí 3x denně. Prostě paní doktorka není až takový odborník. Moc jí to nejde, vše je problém, ale aby nemusela říkat, že něco nejde jí, tak je vždy problém na vaší straně. Už mě tam nikdo nedostane!!!

K paní doktorce chodím už tak 15-20 let a jsem spokojený. Ano, je svérázná a nebojí se pacientovi zpříma říct, že svoje zuby fláká a nečistí je tak, jak by se mělo. Prostě většina lidí nechce slyšet pravdu a dají přednost mlčení nebo pochlebování. Z pohledu zubaře je to lepší, protože tak pacient přijde častěji.
Zuby mi spravila bez problémů, rychle a když jsem měl problém (zánět, uštíplá sklovina) nebyl problém přijít skoro okamžitě. Žádného sjíždění ruky na jiný zub jsem si nikdy nevšiml. Nejsem zubař, jen pacient, ale pochybuji, že je někdo schopen zaregistrovat, že se vrtačka dotkla jiného zubu. Při vrtání je v ústech celkem fofr, vítr, sliny, hluk a z vlastní zkušenosti mohu říct, že netuším, který zub mi přesně vrtá.
Já tedy rozhodně měnit nebudu.

Á

Podle mě paní doktorka nevykonává své povolání zcela svědomitě. Dnes se mi na můj snímek od paní doktorky díval můj syn, který studuje v Praze na zubaře a zcela z jeho názoru jsem zdrcen.

Já jsem přešla od jiného zubaře k paní doktorce Bankové nejdřív spokojenost žádný kaz poslala mě na rentgen.Samozřejmě po půl roce jsem šla na kontrolu a zjistila pět kazů z toho rentgenu.Teď momentálně jsem těhotná a jak naschvál si na mě sgustla a naráz mě vyvrtala během 20 minut 4 zuby byla to hrůza vůbec není lidská a při vrtání nepřestala ani chvíly když jsem jí uhýbala v křesle a kňourala tak mi nadávala že jsem velká holka že to musím vydržet že nevrtá do nervu ale je to jenom amalgán tak jsem to musela vydržet a kopat nohama a mačkat si u toho palec abych si způsobila jinou bolest a nevnímala tu v puse mrňous v bříšku mě málem vyskočil.A to musím podotknout že nejsem žádný srab převrtávaly mě zuby už u různých zubařů a v životě jsem nepotřebovala injekci nikdy jsem se nebála zubaře ale mám teď jít po měsíci opravit ty dva co mě nechala jen s provizorní plombou kde se mi u jednoho tvoří zánět a vyvrtat ten poslední tak mám strach jak malá holka.Stavovala jsem se u ní že mi zub bolí tak to jenom opravila a řekla že příště se na to vrhnem že tam nic nemám jenom podrážděné.Nesmím brát žádné léky tak budu doufat že neskončím se zubami na pohotovosti.Tak přemýšlím o změně lékaře nechám si to ještě opravit a pak půjdu.