Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dvořákův okruh 7, Krnov
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

U pana doktora se cítím vždy dobře, je milý, usměvavý, problémy řeší a vyřeší. Sestry jsou fajn a vždy ochotně pomůžou a poradí. Můžu jen doporučit. A tykání mi vůbec nevadí, naopak si tam připadám jako součást "rodiny" :-) Pěkný den všem Aneta

K
Ověřeny pacient

Neměla jsem odvahu od pana doktora odejít. Již mě unavoval svou komunikací a rychlým přístupem: já vše vím a pacientka, ať sama raději mlčí...nepřipouštěl diskusi o problémech a potížích
vždy mi pomohl, ale s mým novým lékařem se to nedá srovnat. Budu na něj už jen vzpomínat.

F
Ověřeny pacient

Chodila jsem k panu doktorovi 2 roky a byla jsem spokojená(až na jeho aroganci a sester také), dokud nezačaly problémy - častá menstruace. Vůbec mi nebyl schopný říct, proč se to děje, ani neměl zájem to řešit. Po roce jsem od něho odešla, protože mi neudělal ani odběry krve. Už jsem u jiného gynekologa a ten mi hned řekl proč se to děje a vše vyřešil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

jsem s panem doktorem vice nez spokojena. vetsina z vas si stezuje na jeho pristup. na me byl vzdy mily.a i kdyby nebil je mi to jedno.predevsim jde o zdravi ne? a jeko lekar je suprovej.

R

Já jsem s panem doktorem velmi spokojená. Doposud mi vždycky pomohl, sestry mi arogantní vůbec nepřipadají. Já jsem smaximálně spokojená.

Cesta k panu doktorovi mi trvá cca 45 minut, ale za ním bych přijela, i kdybych bydlela v sousedním státě:-)..Je to ten nejlepší lékař, jakého jsem si mohla přát a co se sestřiček týče, ty jsou skvělé a moc milé!
Doktor Radim Uzel propaguje takový projekt- "Prima gynda" - měl by se přijet podívat do Krnova, že to v praxi opravdu funguje:-).
Pan doktor Závada se snaží jenom o "uvolnění atmosféry", protože mu musí být jasné, že tam žádná z nás nechodí s nadšením...
Ženské, které to nechápou, jsou u mě normální puritánky!...
Add nespokojenci: Možná by neškodilo, přijít do ordinace s úsměvem na rtech;-):-D

Na pana Závadu si nemůžu stěžovat. O jeho chování jsem toho slyšela spoustu, ale ke mě se vždy chová slušně. To, že mi občas tykne mi nijak nevadí. Spíš mi vadí chování sester, které je značně arogantní. Nedejbože abych se na něco zeptala - jak je možné, že to nevím?! Nejspíš to bude tím, že já zdravotní sestra nejsem..

Ověřeny pacient

Pan doktor je můj třetí gynekolog a jediný, se kterým jsem spokojená.. O jeho někdy arogantním chování jsem slyšela, ale já osobně s ním takovou zkušenost rozhodně nemám.. Myslím, že je to nejen fajn chlap, ale i výborný odborník..

Myslim, ze opravdu jeho skvely pristup nepotrebuje dalsi komentare.

Ověřeny pacient

Pan doktor je možná dobrý gynekolog, ale svým arogantním chováním a náladami, si vše pokazí. V případě nespokojenosti doporučuji změnit a porovnat. Návrhuji výborné gynekology v nemocnici v Krnově (ne všichni).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti