Ordinace praktického lékaře pro dospělé
Tovární 168/19, Dubí

Dobrý den vůbec nechápu,co se to tady děje?!Myslela jsem,že to zde má být hodnocení lékaře a né řešení nějakých blbostí!!!!!!Jen bych chtěla napsat,že u Mudr Jiráska jsem spokojena,vždy co jsem potřebovala tak mi vyhověl.Je to hodný pan doktor a když si neví s něčím rady tak umí poslat pacienta ke specialistovi.Jsem spokojena a měnit nebudu!!!!Sestřičky má také hodné.

Podle vás plodím nesmysly, podle mě prostě jen píšu. Ale dospěla jsem k závěru, že vám z nějakého důvodu vadím přímo já. Vážně ale netuším proč. Co jsem vám jako udělala? Hlavně pokud opravdu nechcete, abychom se někdy potkaly, tak mi prozraďte svou indentitu, nebo aspon nějak naznačte, aby mi to došlo, protože stále netuším s kým si píšu a vy jste tím tedy ve výhodě protože mou identitu znáte. Pokud to pro mne neuděláte, přijde mi to ubohé, nemáte přeci co stratit. Ráda mám věci na rovinu a pokud budu vědět komu se mám vyhnout, vyhnu se mu třeba obloukem, když to bde nutné. Když to nebudu vědět je možné, že bychom se třeba někdy potkaly (což by asi nepotěšilo ani jednu z nás, nemylím se?)
Pokud jde o další diskuze, vyhledáváte si snad můj Nick, abyste zjistila kam chodím na stránky nebo co? A pokud jde o mou dcerušku tak vězte, že je to zatím hodné miminko a když spí, já mám dost času na domácnost, opočinek tak i na zábavu a relax - což je pro mě třeba práce na netu. Když je vzhůru věnuju se jí na 100% takže si nemyslete, že sand nějak strádá.

PS: Počkám si ještě na vaše vyjádření k mému příspěvku a poté se tímto přestanu zabívat.

Jo představte si, že mám opravdu jiné starosti. Před 10 dny se mi narodila dcera vy jedna... já už nevím jak vás nazvat, včechno co napíšu se vám nějak nezdá. Na mail mi chodí upozornění, že sem někdo něco přidal. Ale než se na to celé tady vykašlu, abych se věnovala svojí malé, napíšu vám ještě něco: Vy ale asi máte dost času, dostala jste vyhazov, že nemáte co na práci? To vám tolik vadí, že já ho nedostala? Žere vás to moc? Pokud jde o gramatiku tak vězte, že i já jako dysgrafik jsem taky jen člověk a za své chyby v pravopise nemůžu! To, že jsem napsala negativní názor a k němu se přidal jen jeden člověk neznamená, že nespokojených nás není více. Možná jen nevědí o tomto portálu, toť vše. Osobně ze svého okolí znám tolik lidí, kterým zmršil diagnozy a léčil nesprávně. Dokonce i mojí vlastní mámu léčil špatně asi tři roky, než po dobu doktorovy nemoci ho přišla zastupovat mladá internistka a zhrozila se co to mámě předepsal za léky a kompletně jí překopala léčbu, asi tak!

Závěrem chci říct, že už mi je vážně jedno co tu zase vyplodíte vy, upozoňovací mail si nechám zrušit, aby mě to nedráždilo sem chodit. Jen bych se zbytečně rozčilovala, což jak jistě uznáte i sama, pokud máte děti, je v šestinedělí jaksi kontraproduktivní. Sbohem

Bylo by nejlepší,kdyby jste sem radši nic nepsala,Vaše úroveň vyjadřování je na úrovni malého dítěte.Chtěla jsem poukázat,že těmito výroky pouze děláte opak,než si myslíte.Nechte pacienty at se sami vyjádří a nedělejte dr.advokáta,on ho nepotřebuje.Tím mu akorát škodíte svými bláboly typu -většina pacientů je spokojena a o tom se má tady psát.Nezdá se Vám to za hlavu postavený?
Paní Ivika či jak se paní jmenuje vůbec neznám,tudíž nemohu Vm posloužit.
A ted se vyjádřím já jakožto pacientka pana doktora.Pana doktora si velmi vážím,vždy mi uměl pomoci ať léčbou či radou.Jeho přístup k pacientům je lidský.Já osobně pana doktora doporučuji.

Takže osobo hájící pana doktora,nedělejte mu právníka,děláte z tohoto hodnocení šaškárnu a né seriozní hodnocení.Pan doktor to opravdu nepotřebuje.A nic na tom špatného není,pokud někdo napíše,že mu dr.nevyhovuje.To se stane a stává i v jiných oborech.Jeho kvality mu to určitě nesnižuje.

Svědomitý a pečlivý

Zapomněla jsem se "podepsat",ale vy si stejně porovnáte IP,tak to ani není třeba.Ještě k té demokracii.Jistě,každý má právo si v dnešní době říct svůj názor "nahlas",ale z této diskuze se stala neadekvátní drbárna a daná osoba jen zbytečně poškozuje pověst dobrého doktora.

U tohoto lekare jsem zatimvelmi spokojena a nejen ja,ale moji znami si zatim nestezuji,snazi se vyjit vstric a pomoci. A s tim poplatkem za listek na penize?...Tezko rict,ale jinde platim vice jen za to,ze jsem vubec prisla a prispivam tim pry na vybaveni ordinace...A jak znamo,nikdo se nezavdeci vsem...

S panem doktorem nemám žádné potíže. Vždy poradí a pomůže. S názorem nespokojených lidí zde v žádném případě nesouhlasím.

Milá "vděčná pacientko"

Jestli to byla narážka na mne, tak nechápu jakou souvislost mají erotické povídky s tím jak to chodí u tohoto doktora či s jeho profesionalitou??? Napsala jsem to co vidím a cítím!

Já navštěvuji tohoto lékaře již mnoho let a jsem spokojena - dle mého názoru stejně
jako většina pacientů. Přímo mě uráží, že si ho dovolují kritizovat lidé,
kteří zaplavují internet erotickými povídkami, nabídkou sexy prádla a zřejmě
nikdy pořádně nepracovali.