Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynekologická ambulance
Sadová 33, Blansko

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

30 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Pan doktor je velice vstřícný a milý člověk, nebojím se ho na nic dotazat, nikdy na mě nebyl protivný, s jakoukoliv "blbostí" jsem za ním přišla, snažil se mi pomoci vždy. Sestřička je velice milá, sympatická.
Mají oba dva velice empatický základ a jsou oba dva profesionálové s velkou praxi.
Pan doktor mi celé těhotenství hlídala a kdyz jsem sama byla kolikrát ve stresu z věcí co se můžou stát, vždy mě uklidnil a vysvětlil že je vše v pořádku a taktéž bylo.
Je to doktor na úrovni, a myslím si, že až si člověk vyzkouší nějakého "zleho" doktora. Pan Hoffman pro ně bude spása.

R
Ověřený profil

R.S.

Doktor sice sympaťák, ale..... asi neslyšel o preeklampsii. První těhotenství mé přítelkyně- 2016.Většinu příznaků podcenil....., nevolnosti,hraniční tlak a přírůst váhy, úbytek destiček, nesnesitelná bolest v podžebří,....pohoda. OGTT -test na cukrovku vůbec neudělal. Při poslední návštěvě nezměřil tlak a poslal nás do Boskovic. Tam změřili tlak a diagnostikovali HELLP syndrom a šupem rychlou do Bohunic na císařa. Bylo to za 5 12. Takže chcete li mít zdravou a kompletní rodinu, tak se jeho ordinaci obloukem vyhněte!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Pan doktor je velmi spolehlivy nikdy sem si nestezovala, kdyz sem mela problem vzdy mi dukladne vse vysvetlil i sestricka je velmi hodna z me rodiny sem chodi maminka takze mi pana doktora doporucila a sla sem je bezvadnej...


K
Ověřený profil

Ochotný,milý a ohleduplný doktor. Jsem velice spokojená s panem doktorem i sestřičkou.Žádné dlouhé čekání v čekárně-kdyby to bylo i jinde.Vždy dobře poradí,rád odpoví na dotazy a neodbyde mě.Kdyby takových doktorů bylo více.


J
Ověřený profil

Jsem spokojená, navštěvují ho už 3 generace naší rodiny (já jsem ta nejmladší) a nikdy nebyl důvod si na cokoliv stěžovat, je milý ohleduplný, vyslechne a dobře poradí. Co víc si přát ? Též sestra je velmi milá.


A
Ověřený profil

Pan doktor nic moc neřešil, antikoncepci předepisoval od stolu, prohlídek bylo minimum, jako stydlivé puberťačce mi to vyhovovalo, ale dnes už od doktora očekávám víc.

Pozitiva: milá sestřička, doktor většinou taky, "televize" v čekárně, kdykoliv mě vzal bez objednání, když jsem přišla koncem týdne odpoledne, tak v čekárně většinou nikdo nebo skoro nikdo nebyl, takže čekání nebylo dlouhé

Negativa: Když jsem měla zdravotní problémy (opakované záněty), tak si s nimi neporadil, léčil tím stylem, že vždycky předepsal nějakou mast nebo čípky a nazdar, na kontrolu už nezval. Neměl ordinaci vybavenou ultrazvukem + osobně mě dost iritoval fakt, že převlíkací kabinka byla mimo ordinaci, takže když jste šly na prohlídku, musely donést vlastní sukni, převlíct se za závěsem a pak naostro sedět v čekárně, u jiných gyndařů jsem toto nezažila. Za neprofesionální pokládám, že mě nechal vylézt na "kozu", načež si dlouze vyřizoval nepracovní telefonní hovor s nějakým bývalým spolužákem, jako by se nechumelilo.

Ale už tam několik let nechodím, tak třeba je teď to zařízení jiné.


Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Už od první návštěvy jsem věděla že jsem si vybrala dobře. Je milý, zábavný a nápomocný a v klidu všecko vysvětlí. O mé těhotenství se staral velmi dobře a vše vysvětlil. Pana doktora můžu jen a jen doporučit :) škoda, že takových gynekologů je málo.


E
Ověřený profil

Pana doktora znám již několik let a nedám na něj dopustit.... Hned od mé první návštěvy gynekologa vím, že jsem kápla přesně na toho, který mi vyhovuje... Je zábavný, vždy mi řekl názor na mnou zvolenou možnost antikoncepce a nikdy se mi tento názor nezdál špatný.. Je zvláštní, že ti co ho tu pomlouvají se ani nepodepíší nebo nedají alespoň iniciály... Trošku mi to zavání... Já jsem s panem doktorem i se sestřičkou spokojená... Ač jsou někdy prohlídky nepříjemné (každá ženská jistě ví), tak tam chodím ráda a nebojím se na cokoliv zeptat... Ale tohle je můj názor, neberu Vám ty Vaše...


R
Ověřený profil

Jsem s panem doktorem velmi spokojená, právě díky němu nejsou pro mě jinak tak nepříjemné gynekolokické návštěvy frustrující, oceňuji vstřícný, milý a přítelský postoj k pacientkám.


J
Ověřený profil

Dokud jsem byla zdravá, tak jsem byla s panem doktorem spokojená, ale protože podcenil mé zdravotní problémy, měla jsem pak velké komplikace. Za další jsem zjistila, že má velmi upovídanou sestru v ordinaci. Všechno poslouchá a příležitostně pošle dál. Do té ordinace už nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu