Praktický lékař pro dospělé
Nádražní 804, Hulín

Já osobně k paní doktorce nechodila jako pacient. Ale hodně jsem vyřizovala ohledně péče mého bratra. A mohu potvrudit, že je velmi ochotná, milá, vždy se snažila pomoci a také pomohla.

K paní doktorce chodím již mnoho let, spokojenost s lidským přístupem i léčbou.

Lékařka s pochopením a lidským přístupem ke každému...Prostě bezva baba...

Jsem asi 15 let pacientem paní MUDr. Židlíkové, vždy jsem byl spokojen s jejím přístupem i léčbou. Ze má důchodový věk naprosto nevadí, podívejte se po ostatních poliklinikách a špitálech, pak si udělejte obrázek. Špatný lékař může třeba 40 let, dobrý i 70. Za chvíli bude schválen věk 65 do důchodu, no a co? Z některých příspěvků vyplývá zřejmě závist.

NĚKDO NA TÉTO DISKUSNÍ STRÁNCE SPROSTĚ ZNEUŽIL NAŠE JMENA. ŽÁDNÝ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK JSME ZDE NEZVEŘEJNOVALI.
J. SKACEL.J KIRILENKO. K .HALAŠTA.
BYLO BY DOBRÉ ZVEŘEJNIT IP ADRESU ODKUD TYTO PŘÍSPĚVKY BYLY ZASLÁNY.

Perfekní lékařka když potčebuji tak napíše léky které potřebuji a vůbec jí navadí, že je nemusím užívat. Když potřebuji neschopenku, tak mi ji klidně napíše a já si klidně odpočívám od práce a nikomu to nevadí.Akorát mi trochu vadí,že někdy nedodržuje ordinační hodiny, ale to se stává i jiným lékařům.