Jarmila Šlesingerová, zubař Šlapanice

Zubař

Karla Čapka 1656, Šlapanice
Praktická zubní lékařka

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

K paní doktorce chodím se dvěma mýma kluky již od jejich tří let. Mají ji radi a i s ní mají respekt. Je trpělivá, ochotná a hlavně příjemná. Ráda vše vysvětlí a nabídne i jiný materiál, ale nevnucuje. Kéž by takových stomatologů bylo více.

Velmi příjemná, ochotná a také profesionál.Chodíme celá rodina a jsme opravdu spokojeni.děkuji

velmi osobní přístup a ochota cokoliv vysvětlit a probrat.

Nejlepší,výborná zubní lékařka s profesinálním přístupem k pacientům.

Výborná zubařka.

Už od útlého mládí jsem měl strach chodit k zubnímu lékaři, ale s paní doktorkou Šlesingerovou jsem se strachu postupně zbavil. Příjemná, profesionální, lidská a takhle bych mohl ještě pokračovat... A ten kdo si stěžuje na čekání, ano, občas si člověk musí počkat a já si počkám v čekárně velmi rád. Nejlepší zubařka jakou jsem mohl za svůj život poznat.

S největší chutí přidávám hodnocení paní doktorce. Jelikož je to skvělá doktorka. Není co dodat. Profík na svém místě, vždy ošetří celou naši rodinu, od půlročních dětí po nás rodiče. Pečlivě, někdy drsně, ale to u zubaře jinak nejde. Nabízí nadstandardní materiály, nevnucuje, nabízí možnost, navíc je lidská, je s ní řeč a řekla bych že si sranda. Moc rádi k ní chodíme. Upřímně se na ni těšíme a jsme rádi že nás ošetřuje, celou naši rodinu. Dost často si při čistění zubů na ni vzpomenu, a o to víc se snažím, je to jakýsi rutuál. Zdravím paní doktorko. Lenka Malíková, Šlapanice

Nejlepší zubařka jakou jsem poznal. Pečlivě, příjemně a s vysvětlením ošetřuje.

Pokud mohu hodnotit, tak velice a velice kladně. Při rekonstrukci chrupu třetí generace přes bolesti, které mne tímto doprovázejí jsem velice spokojen s péčí a radami jak o chrup pečovat. I když paní doktorka Jarmilka je má ošetřující z u b n í lékařka, tak i mnohdy s bolestí musím konstatovat, že jsem se do ní platonicky zamiloval.

Připojuji se, velmi pečlivá lékařka, příjemná a poradí jak nejlépe pečovat o chrup.