Ord. praktického lékaře pro dospělé
Teplická 270, Jílové

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Perfektní lékařka i člověk !
Opět jsem si to potvrdila, pečlivá, zájem o pacienta.
Sestřička také milé sluníčko.

Děkuji, Marcela Řezníčková.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorku můžu jedině doporučit. Myslím, že takto chytrá a erudovaná p. doktorka na vesnici je vlastně zázrak. Má krásnou udržovanou ordinaci, zařízenou nejmodernějšími přístroji. Ke mně jako pacientovi byla vždy milá, empatická a ochotná, navíc ovládá nejnovější trendy, takže dobře poradila.

Paní doktorka je výborná v diagnostice i léčbě. Má široké znalosti. Nemýlí se. Děkuji nejlepší doktorce v Jílovém!

Ž

S léčbou paní doktorky mám bohužel velice špatné zkušenosti, které skončili na JIP. Zdravotní problémy dlouhodobě řeší podáváním běžných léčiv, bez potřebných vyšetření, která by vedla k odhalení skutečného – velmi závažného zdravotního problému. Pokud jí nějaký jiný odborný lékař doporučí postup léčby (odběr krve, rentgeny), ignoruje ho a vše si řeší dle svého.

Přístup paní doktorky je pouze dle sympatií! Pokud se jí znelíbíte, upadáte v nemilost a nepředepíše vám potřebné léky.

S paní doktorkou jsem spokojená a sestřička je milá.

I já jsem velmi spokojena s léčbou a milým jednáním paní doktorky.Ona i její sestřička jsou milé a ochotné a vysoce profesionální.Tímto jim děkuji Lenka Mordačíková Modrá

Výborná lékařka, pracovitá a důkladná. Navíc umí a chce pacientovi poradit na co má nárok, což není zas tak běžné. A že o tom vím své.

Špatná doktorka, nevi ani co cloveku vlastne je a neresi to, posle cloveka domu, kdyz mu je zle.

nejlepsi doktorka v sirokem okoli, pomuze kdyz muze a hlavne si na nic nehraje jako vetsina jinych doktoru